Jump to content
kokta7

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)

Recommended Posts

MIB 3 v S III bude pokud dobře čtu až ve vozech MR 2021 

Neměl jsi na mysli MIB 2.5?

S MIB2.5 to právě ještě funguje, ale postupně se přechází na MIB3 (iV by ho už mělo mít a ostatní modely ho dostanou nyní, souvisí s tím např. area view) a tam už to nejede. Asi tím chtějí donutit lidi si pořídit dražší Columbus, ale včera jsem našel diskuzi, podle které se to podařilo dokódovat. Zítra mám objednávat auto, tak zjišťuju, jestli to tu někdo umí

Posted (edited)

Ale ved MR 2021 ma uz MIB 3.Vyroba uz s nim realne bezi.To akoze na VC nezobrazi s Amundsenom mapu.Chapem,ze nejde na oboch naraz,ako u Columba,ale samostatne snad nieje problem.A toto nebude vecou kodovania myslim.

Edited by Patrik1971

Je to tak. S MIB2.5 a Amundsen šla mapa ve VC zobrazit (buď ve VC nebo na obrazovce navigace), s MIB3 to podle všeho ve VC už nepůjde. Mělo by to jít změnit kódováním, podle diskuzí ze zahraničních fór to je “jen” v kódech zakázané. To kódování jsem si nakopíroval, v případě zájmu to sem můžu dát (nevím, jestli je to povolené)

Dashboard_Display_Configuration-ability_switch_nav_maps,

ja (vorher nein)

Dashboard_Display_Configuration-navigation_map_compression_mode, H264 (vorher RLE)

Dashboard_Display_Configuration-navigation_map_resolution, 1 (vorher 0)

Dashboard_Display_Configuration-navigation_map_transmission_mode, IP_streaming (vorher OFF)

Ahoj, zmizelo mi na maxidotu zobrazení obsazenosti sedadel s pásama, nejspíš neodborným kodováním, poradil by mi někdo jak toto zobrazení nakodovat zpět ? Děkuji