Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

@JSvobodaano forum je od toho aspon za me ze clovek pomuze kdyz uz si nevi rady a potrebuje pomoct ale nemyslim ze se ptat na kazdou vec ktere je internet plnej a da se najit rychlej nez napsat prizpevek a cekat nez nekdo odepise ale aby si teda nerekl ze jsem zlej 

Fog light LED coding 

(1)-Leuchte12NL LB45-Lasttyp 12 (FOG left inner) from “10 - allgemeine Scheinwerfer” to  6 – LED Lichtmodul

(1)-Leuchte13NL RB5-Lasttyp 13 (FOG right inner) from “10 - allgemeine Scheinwerfer” to  6 – LED Lichtmodul

(1)-Leuchte8FL LB39-Lasttyp 8 (FOG left outer) from “10 - allgemeine Scheinwerfer” to  6 – LED Lichtmodul

(1)-Leuchte9FL RB2-Lasttyp 9 (FOG right outer) from “10 - allgemeine Scheinwerfer” to  6 – LED Lichtmodul

All works perfectly, allgemeine Scheinwerfer = general spotlight

Thanks

Tried and tested on my 2014 vRS, but should work on non vRS 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@KarelM jak je zmíněno.. nektere vozy  jako napriklad je RS maji v mlhovkach 2 zarovky na kazde straně .. pokud mas klasicky mlhovky , tak samozrejme nebude prizpusobovat vsechny 4 kanály, ale jen 2. ( leuchte 12 a 13) @JSvoboda sice mas pravdu, ze forum je od toho, aby si lidi radili a pomahali..jenze on je v dnesni dobe problem v tom, ze dnes si kabel poridi kde kdo, at uz nejakou Cinu nebo original a vubec o tom nic nevi.. a i kdyz mu reknes nebo napises presny postup, tak on stejne dokaze nasekat tolik chyb, ze clovek pak žasne..a jeste je schopny to hazet na tebe, ze jsi mu nerekl to a to.. kdyz mu reknes at to da zpet podle zalohy, tak ti rekne ze jsi mu nerekl aby si udelal zalohu.. atd atd.. ( mluvim, ze zkusenosti)  Takze ja uz treba jsem ochotny poradit, kdyz teda vim, ale nekomu kdo se v tom aspon trochu vyzna..nejede vse podle nejakyho navodu na youtube, protoze si mysli, ze to musi byt stejny a podobne. Neber to osobne, jen pisu s cim jsem se nekolikrat bohuzel setkal..Clovek proste musi mit aspon nejaky zaklady aby melo smysl mu nejak poradit. 

Jinak LED zpátečka – Leuchte 28 – TypeOfLoad 28 změnit na allgemeineLEDmitOpenLoadDiagnose , pak muzes nastavit i intenzitu na 127 , Blinkry v 99 procentech po vymene chybu nehazou pokud tam nedas nejaky uplny shity za 1 dolar. 

Editováno: , autor: kvetosm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@dfga přesně jak píše @wirer chci vidět v okolí auta. Ze stejného důvodu se továrně rozsvici přední mlhovky při couvání.

 

Ještě jsem googlil proč to nejde a údajně je potřeba mít kameru HIGH. Máte někdo a zkusite nakodovat?

 

09 – Central Electrics

Security Access: 31347

Adaptation -> Aussenlicht übergreifend -> Umfeldleuchte als Manoevrierleuchte - Active

6C – Rear View Camera

Long Coding -> Manoeuvre Light - On

Editováno: , autor: midlan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, nevite nekde kde a zda vubec jde na MIB3 "zesilit" citlivost mikrofonu u handsfree?

Na predchozich MIBech to nebyl problem, bylo to v adaptacich jednotky 5F... tady to nemuzu najit.

 

Na zahranicnich forech jsem k MIB3 a mikrofonu nic nenasel. Zvlastni.

Editováno: , autor: Deliberator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaves all.Potreboval by som radu od vás.Prešiel som väčšinu tohto vlákna,ale na môj problém riešenie nenašiel.

Potreboval by som deaktivovať otváranie 5dverí na dialkovom ovládači.Už sa mi viackrát stalo,že som auto zamkol,klúče som dal do vačku

a po príchode k autu som zistil,že 5dvere sú otvorené,ešte že mi nič nešlohli.Dnes v servise mi povedali,že sa to nedá kódovaním spraviť.

VCDS mám aj skáblom origoš.Keď sa to dá,tak by som poprosil o krátky návod,kludne aj do SS.Vopred ďakujem.

Superb 2016/2, Typ 3V5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že toto půjde udělat jen parametrizací, tzn. flashnout nový dataset. A to s VCDS nelze udělat.

Chtělo by to číslo jednotky (HW/SW), což z VCDS logů snadno zjistíš.

Oni v koncernu jsou pro jeden modelový rok schopni použít zrovna to, co mají po ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...