Přejít na obsah

Dynamic Chassis Control (DCC)


kokta7

Doporučené příspěvky

ŠKODA Superb je prvním modelem, který je vybaven adaptivním podvozkem DCC se systémem Driving Mode Select. DCC řidiči umožňuje přizpůsobit si jízdní vlastnosti vozidla svým osobním preferencím díky výběru mezi režimy Normal, Sport, individual a Comfort.

post-78913-0-10626800-1430344091_thumb.p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli se to da prepinat tlacitkem, ale myslim ze na stredove konzole to tlacitko je (sam nemam zkusenost). Ohledne jestli to za to stoji je tezko rict, protoze bez realneho odzkouseni to nejde hodnotit - max zkusenosti z jinych vozu, ale to take neni prukazne. Jinak mrkni na jiz zrovna vydane recenze na webu (auto.cz atd; zrovna auto.cz to docela chvali - zalezi jestli tomu veris nebo ne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi nejak nezda. DCC je o nastavovani tlumicu...

Mozna to bylo mysleno tak, ze kdyz mas DCC tak nemuzes mit sportovni podvozek, kde je svetla vyska nizzsi o 15 mm. A plati to i obracene, kdyz das sportovni podvozek nemuzes vybrat pak DCC. To mi dava vetsi smysl (jeste jsem ted projel konfigurator a je to tak).

Kdyztak hod odkaz na to kde jsi to cetl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz hledám, ale i v  "owners manual" pro SIII jsou na s. 233 uvedeny hodnoty světlé výšky pro:

normální vůz  149 mm

vozidlo s paketem pro špatné cesty   164 mm

vozidlo s DCC 139 mm

vozidlo s paketem Sport 134 mm

 

Takže oproti základní verzi je to snížení "jen" o 10 mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

V manualu je zajimava vec, vozidla s DCC maji predni najezdovy uhel nizsi nez standardne vybavena - coz je logicke, ovsem zadni najezdovy uhel je vetsi, i kdyz o velice malo. To uz mi nejak nesedi - uz i vzhledem k tomu ze svetla vyska DCC vs standard je o 10 mm nizsi. Vedel by mi to nekdo vysvetlit? Diky

 

Muze to byt schvalne ze zadek s DCC je trochu vysse a predek nize?

 

Najezdove uhly pro liftback:

post-65941-0-53576700-1436090948_thumb.p

Editováno: , autor: Piista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...