Přejít na obsah

Dynamic Chassis Control (DCC)


kokta7

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Mám Sportline 2,0TSI 162kW s DCC a režimy mám všechny včetně comfort. Co se týká voliče převodovky, přepnutí do polohy S mění jen charakter převodovky. Na nastavení podvozku volič převodovky nemá vliv. Přepnutí do jízdního režimu sport přenastaví podvozek i převodovku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Ahoj, koupil jsem rocni S3 lift 162 s DCC a jsem zklamany z jizdy v rychlostech nad 100 km/h. Je pravda ze trochu foukal vitr, ale jet s rovne a drzet volant natoceny o cca 5 stupnu mi neprijde normalni. Zkousel jsem ruzne rezimy vcetne individual (sport podvozek a rizeni jinak vse normal) a s autem to opravdu hazi ze strany na stranu. Ma nekdo podobne zkusenosti nebo radu? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Lidi dokaze mi nekdo vysvetlit proc mam supa vzadu od stredu kola k hrane lemu o 4,5cm niz nez vpredu ? Je to 1,4tsi 110kw liftback a najeto ma 83000km podvozek DCC na 19" . Vim ze tu nekdo psal ze to je normalni ze je vzadu niz, ale o 4,5cm kdyz je auto prazdny a je to na prvni pohled hned videt 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj, neco podobneho uz tu padlo, ale nebylo zodpovezeno. Je nejaky rozdil mezi prepnutim do S primo na pace DSG volice a kdyz zvolim v menu DCC rezimu individual polozku Pohon z Normal na Sport? Nebo se v te chvili bude chovat auto uplne stejne? Neresim ted pripadne nastaveni podvozku, ale ciste jen prevodovka, charakteristika odezvy na plyn, krivka vykonu atd.? Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravím,

 

mám problém, když najedu na nerovnost, tak auto , popř tlumiče docela vržou ze začátku.. řekl bych přední náprava, tudíž jak jsem u mechanika po 15tis km měnil oleje, tak mi ukázal tohle.

Vytečený tlumič.. co s tím? vyměnit celý nový? nebo dá se to nějak opravit? nebo budu muset koupit dva? aby byly oba přední stejné :(? mám superb III 2016 model , 140kw laurin, adaptivni podvozek, snad jsem to napsal správně.. s S III jsou jen problémy. Nejspíš špatná koupě ./ .. díky moc za rady 

87105276_525502601403532_847489724305113088_n.jpg

Editováno: , autor: Pawouk
Upraven název tématu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...