Přejít na obsah

Kessy a ovládání kufru (virtuální pedál)


kokta7

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte, dnes som zistil, ze mi asi prestal fungovat virtual pedal. Odkedy mam auto (asi 6 mesiacov), nepouzival som ho, len som ho raz vyskusal a isiel.

 

Neviem si teraz spomenut, kde priblizne je umiestneny senzor? Vie mi niekto poslat fotku zadnej strany auta a nejak tam dokreslit kde mam davat nohu? Nepamatam si uz ani ci mam nohou hybat dopredu/dozadu alebo zlava/doprava atd. :)

 

Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někteří ještě taky zapomínají, že je nutné mít v kapse klíče od auta i když je auto zrovna odemknuté. Při zamknutém voze to je jasné. 

Nebo tam mohl nastat problém, jako už někdo tuším zde na fóru popisoval, že mu zkorodovali konektory jednotky virtuálního pedálu a "přestal" fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravim Vas ludia mam mensi problem. Nefunguje mi otvaranie kufra podkopnutim nohou. Pred zimou to fungovalo a teraz to nereaguje. Aj som sa snazil umyt auto zospodu ale nerusim kde moze byt ten senzor pod naraznikom. Neviete mi poradit ako to spojazdnit alebo kde je senzor? Dakujem. Uz som cekoval cely googl a nenasiel som nic podstatne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 2. 2022 na 14:22, Ondroo napsal:

Zdravim Vas ludia mam mensi problem. Nefunguje mi otvaranie kufra podkopnutim nohou. Pred zimou to fungovalo a teraz to nereaguje. Aj som sa snazil umyt auto zospodu ale nerusim kde moze byt ten senzor pod naraznikom. Neviete mi poradit ako to spojazdnit alebo kde je senzor? Dakujem. Uz som cekoval cely googl a nenasiel som nic podstatne

Tym umytim si to este zhorsil,hlavne ak si nastriekal vodu tam,kam netreba.Pomoze uz iba vymena.Mne vtedy menili tu riadiacu jednotku aj s kabelazou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...