Přejít na obsah

Elektrická ruční brzda a konečně auto hold


kokta7

Doporučené příspěvky

V 19. 10. 2021 na 8:46, kuldam1600 napsal:

Zdravím mi bylo doporučeno nepoužívat auto hold jak od mechanika tak jsem se na to ptal ve škodovce že se "ničí brzdové desky a kotouče" myšleno opotřebovávají daleko dříve..tak nevím jaký máte na to vy názor

 

To jako raději nikam nejezdit, protože se sjíždějí pneumatiky a opotřebováv olej v motoru... 

 

Poslouchat takové žvásty znamená chodit pěšky a bez bot. 

 

Na co si potom asi člověk auto kupuje, autohold je naprosto perfektní věc a podle mého je jedno jestli stojíš na brzdě ty nebo automat. 

Editováno: , autor: guest100
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 9. 11. 2020 na 22:20, kemo napsal:

Všimnul jsem si stejného problému, kdy pár krát se mi stalo, že AutoHold (Zelená (P)) ale i Parkovací (Červená (P)) nepustila a musel jsem manuálně odbrzdit přes sešlápnutý brzdový pedál a (P) směrem dolů. V manuálu se o takovémto chování nepíše.

U nové Octavie IV mám zcela stejný problém. Někdy funguje jak má, jindy se při rozjezdu zhoupnu jak nějaký školák, který zapoměl povolit ruční brzdu. Zatím jsem nevypozoroval, kdy se tak stane. Pásy připnuté, dveře zavřené... Asi reklamace nebo nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...