Přejít na obsah

Větraná přední sedadla


kokta7

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Co myslis tou autoregulaci? Nastaveni intenzity foukani tam samozrejme je, uplne stejne jako vyhrivani.

 

Ve dvojce jsou dva stupne a prijde mne, ze neni zadne cidlo, ktere by regulovalo intenzitu foukani jako treba Climatronic, kde se upravuje koleckem hladina - ale ne pevne dane otacky ventilatoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam takovy dojem(nekde jsem to videl na videu), ze je to nastavitelne ve trech stupnich, ale nechapu proc by tam mela byt regulace intenzity jako ma Climatronic. To ti fouka vzduch ktery je ve vozu a nikoliv ze by to prochazelo skrz klimatizaci a hnalo ti to ledovy vzduch na zada(to by fakt dobre nebylo), popr. kdyz je zapnute i vyrhivani tak to fouka teple. Automatickou regulaci sily nema ani BMW a podle me to fakt ztraci smysl...pokud jsem te teda pochopil dobre ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

vetrane sedadla su super, v zime su neni take chladne ako klasicka koža a v lete sa zas o ne nepopalite a rychlejsie sa vyhrievaju/ chladia, akurat ta starostlivost, pre mna ked cistim auto 2 a viac krat do tyzdna super ale poznam ludi čo umyvaju 1 za mesiac a menej často a maju upchate tie pory atd a to je hnus, navyše  gombiky od rifli atd sa vedia krasne zahaknuť o tu perforovanu kožu a krasne rozparať

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...