Přejít na obsah

Větraná přední sedadla


kokta7

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Zvolili by jste větrané sedadla ve výbavě LK nebo raději kůži/alcantru...? O tepelný komfort v zimě strach z důvodu nezavislého topení nemám, ale spíše o údržbu. Má někdo zkušenosti s tou perforací, co do znečištění? Mám strach jakmile tam dítě něco vylije, že to z polstrování už nikdo nevyčistí, jakmile to zateče tou peforací.... Ale zase by měli být komfortnější v létě, když jsou větrané. Alcantra je pocitově teplejší, tedy i v horkách bude horší?

 

Díky za názory... 

Editováno: , autor: PHPH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak jsem psal loni, měl jsem ventilovaný sedadla na předchozím autě, ale to byly hadráky. Teď mám naopak kombinaci alcantara - kůže a asi bych do těch fukarů už zpátky nešel. Zase to má na druhou stranu výhodu, když ti na to malý smradi něco vylejou, nemusíš to utírat. Krásně to proteče skrz. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

No rekl bych ze to fouka. Mas hlavne cisty sedacky ? Samozrejme ze to fouka pres dirky v kuzi tak jestli nemas sedacky plny bordelu a ma to taky 3 stupne foukani. v jinem aute sem nesedel co to maj, ale na tu trojku mi to pripada dost kdyz tam sedis v lete a klimatizace dost ochlazuje interier to ta je znat hodne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divný mě to normálně fouká.

Já už bych zase nikdy nešel do broušené kůže, protože více spocené záda než s Alcantarou jsem nikde jinde neměl. Už vždy provětrávání, od té doby nemám spocená záda a tím pádem po vystoupení a ofouknutí bolavá záda...toť můj názor.

 

PS: Účtenku jsem na sedadlo při zapnutém provětrávání nikdy nedával, ale otestuji to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Řeším objednávku nového Superbu a zasekl jsem se na volbě sedaček. V LaK nabízejí jen ventilovanou kůži. Do teď mám najeto v SIII 200.000 km v Alcantaře a v létě v zimě je to pohoda. Máte někdo zkušenosti s obojím při vyšším nájezdu kilometrů. V předváděčkách to na těch pár kilometrech není poznat. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

- panel klimatizace s ventilaci (nutno najit prislusnou verzi podle vybavy vozidla - vyhrivane predni sklo ano/ne, nezavisle topeni ano/ne, povrch lesk/mat)

- ventilator sedadla (2x) (nebo cela sedadla)

- ventilator operadla (2x) (nebo cela sedadla)

- dotahnout drat napajeni ventilace (z pojistky SC52/5A)

- pridat rozboceni LIN v hlavnim svazku (L+P)

- pridat rozboceni kostry ve svazku sedadla (nebo pouzit svazky z ventilovanych sedadel)

 

- zapojit a nakodovat.

Editováno: , autor: OnMiT312
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Jak je to u superba s hlučností ventilace? Zkoušel jsem ventilované sedačky v BMW a bylo to dost otravné. Mělo to taky 3 stupně intenzity, na nejvyšší to nešlo pustit vůbec, protože to pak hučelo jak vysavač, na druhý to jakž takž šlo, ale i tak mi přišlo že celá sedačka divně vibruje, na nejnižší už to bylo vpoho, ale zase to už pomalu nebylo znát, že by to nějak pomáhalo. 
jak je na tom Superb? Nemáte podobnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...