Přejít na obsah

Třízónová klimatizace


kokta7

Doporučené příspěvky

...to je stejne jako by ses zeptal a co je tam ten cas:)

Nicmene je to tim, ze ta fotka je ze standardni dvouzonove klimy. Trizonova ma okolo displeje, ktery je mensi, jeste modre a cervene tlacitko pro regulaci teploty. Nenasel jsem rychle nejakou lepsi fotku, takze davam vyrez (je z BHP-team preview)

post-65941-0-04026100-1430455640_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Mě tyhle vícezónové klimy přijdou trochu jako reklamní trik. Samozřejmě to z průduchů fouká každému jinak, ale v autě se to stejně smísí do jedné průměrné teploty, takže ve finále není spokojen nikdo :D  A navíc já osobně si na sebe vzduch přímo nefoukám, je to o nastydnutí, nebo bolení hlavy...Podle mě vyhozené peníze.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
On 9/11/2015 at 5:22 PM, Clint said:

Mě tyhle vícezónové klimy přijdou trochu jako reklamní trik. Samozřejmě to z průduchů fouká každému jinak, ale v autě se to stejně smísí do jedné průměrné teploty, takže ve finále není spokojen nikdo :D  A navíc já osobně si na sebe vzduch přímo nefoukám, je to o nastydnutí, nebo bolení hlavy...Podle mě vyhozené peníze.

Třeba můj pes když jede vzadu má furt hlavu u toho výdechu, tak mu tam pouštím studený vzduch i když sám chci mít nohy v teple.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Trochu oživím téma. Až teď jsem si všiml, že mi vzadu nefungujou tlačítka výhřevu sedaček a ovládání teploty. Mám přes sync teplotu v celém autě stejně, ale kamoš mě teĎ upozornil, že i s vyplým syncem ty tlačítka nereagujou - ani změna teploty, ani výhřev sedaček. Neřešil to někdo už?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...