Přejít na obsah

Originální litá kola


kokta7

Doporučené příspěvky

V 19. 2. 2016 na 22:46, lukas474 napsal:

Ahoj, nema prosim niekto vizual ako vyzeraju kola SIRIUS ANTRACIT na SUPERBe? velmi sa mi totiz pacia a chcel by som vediet ako asi vyzeraju, nakolko v žiadnom konfiguratori niesu.

post-98107-0-64731200-1455918353_thumb.j

Tak co? Najde se tu někdo, kdo by je měl na svém Supu? Přemýšlím o nich, ale nevím jak by vypadaly s mojí barvou - Béžová Sahara :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
On 20. 11. 2015 at 6:18 PM, Oto Suk said:

Máme Superb 3 s letními koly 17". Na zimu jsme daly kola 16" z našeho minulého auta Superb 2. Pokud dáme volant na doraz ať již na levou či na pravou stranu, tak jde slyšet tření. Předpokládáme, že to bude asi těmi koly a že tedy není možné použít 16" AL kola ze Superb 2 na Superb 3. Máte s tímto někdo zkušenosti?

16" disky na S2 mali pri sirke 7" hodnotu ET 45 mm - cize cisto teoreticky by stacilo pouzit 5 mm podlozky, aby si sa dostal na hodnotu 40 mm, ktoru ma S3 pre sirku 7". (Aj ked kazdy den vidim S3 combi s diskami z Octavie 3 - 7x17" ET49 a jazdi bez problemov...)

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Řeším prave jestli koupit na léto stříbrné a nebo ty chromove( lestene), zajímalo by mě jak je to s údržbou těch chromovych, moc se mi líbí ale ta cena novych ? a na netu jsem našel jete jen ty stříbrné, dnes mi prodejce řekl, ze by mi ty chromove uměl sehnat za 8500 bez DPH za ks

Editováno: , autor: OtaP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

a čo majú tie disky upínať cez handru ? nič iné ako šmejd v tom nehľadaj , vrstva laku nulová , základ žiadny a hnije to jak šlak ...  kedysi keď sme doma lakovali disky tak sme si dali záležať nech sú rovnomerne pekne všade , pozri si to dnes , diery na skrutky holé , boky paprskov len tak poprášené ... 

 mal som aj úplne klasické strieborné deimosy a aj tak po tretej zime sú načaté a zvnútra zájdené a to ako ja umývam auto v zime a brečke asi umýva málokto

 

na supa som dal fungláče siriusy a po 5000km na dvoch už bolo aj tak vidno niečo začínajúce pod lakom , ešte dva roky a budú čiarkované ako všetky , a to boli disky za 1100eur ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...