Přejít na obsah

Originální litá kola


kokta7

Doporučené příspěvky

Škoda vydala /cca půl roku/ instrukci pro STK a dopravní úřady,že nedovoluje jakékoliv dopisování kol do TP,protože vozidlo jako celek není s nimi homologováno.

Z výroby může mít auto jen kola z kofigurátoru , z jiné výbavy nejdou objednat z důvodu homologace vozidla jako celku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, nemá někdo na Supovi tyto kola Stratos 17" antracitové: https://eshop.skoda-auto.cz/cs_CZ/kolo-z-lehke-slitiny-stratos-17-pro-superb-iii/p/3V0071497H+HA7 ?

Ideálně, kdyby měl někdo fotku. Ze 17" mi přijdou použitelné jenom tyto a tak mě zajímá, jak to vypadá? Světlá verze se mi nelíbí a tmavou jsem na internetu nenašel na fotkách.

 

Není 17" už malá na Supa? Přemýšlím na zimu o 17", na léto mám 18".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 9. 2020 na 10:17, tažak napsal:

Škoda vydala /cca půl roku/ instrukci pro STK a dopravní úřady,že nedovoluje jakékoliv dopisování kol do TP,protože vozidlo jako celek není s nimi homologováno.

Z výroby může mít auto jen kola z kofigurátoru , z jiné výbavy nejdou objednat z důvodu homologace vozidla jako celku.

 

Chci se zeptat: tohle plati jen pokud bych chtel mit na aute vetsi kola, nez takove jake byly dodany z vyroby? Kdyz mam objednane auto na 19", tak na to muzu nasadit 18" kola se zimnima gumama, nebo na zimu musim mit taky 19"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, chaky napsal:

 

Chci se zeptat: tohle plati jen pokud bych chtel mit na aute vetsi kola, nez takove jake byly dodany z vyroby? Kdyz mam objednane auto na 19", tak na to muzu nasadit 18" kola se zimnima gumama, nebo na zimu musim mit taky 19"?

Ak kupujes s 19, zapisane v technickom mozes mat aj mensie. Co bude v technicaku to mozes mat na aute

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Mám neoriginály z Audiny v 19" s lehce jiným ET, gumy mi lícují s blatníkem díky podložkám, pneumatiky jsou tak jak mají být dle VTP. Policajti i na STK vždy zkontrolují rozměr gum, ET-čko málo kdo řeší pokud Ti kola očividně nelezou z blatníku ven. Podložky pod koly jsou natřené do barvy, takže je zatím neřeším. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
On 11/16/2020 at 8:50 AM, Whispere said:

Ahoj, nemá někdo na Supovi tyto kola Stratos 17" antracitové: https://eshop.skoda-auto.cz/cs_CZ/kolo-z-lehke-slitiny-stratos-17-pro-superb-iii/p/3V0071497H+HA7 ?

Ideálně, kdyby měl někdo fotku. Ze 17" mi přijdou použitelné jenom tyto a tak mě zajímá, jak to vypadá? Světlá verze se mi nelíbí a tmavou jsem na internetu nenašel na fotkách.

 

Není 17" už malá na Supa? Přemýšlím na zimu o 17", na léto mám 18".

 

Sice pozde, ale prece…

F9616BB7-4A3B-4B84-A77E-680E9D320F0D.jpeg

8DE3BC13-F603-4466-99C0-9DC27F3545F0.jpeg

 

Nemel jsem moznost jezdit delsi dobu v Supu s DCC proto jsem se vice-mene smiril/rozhodl s timto kompromisem bez DCC. Preferuju na delsich trasach komfort. A minimalne CZ, ale i SK cesty me zatim nepresvedcily o tom mit na aute vetsi kola (tedy mensi profil pneumatik). Bohuzel cesta do Chorvatska 3x do roka to nespasi a v konecnem dusledku se 215mm sire pneu muze lehce podepsat i na spotrebe, kterou mam dlouhodobou mezi 4.8l - 4.9l. Kazdoapdne, co si budeme povidat, 19” na Supa pasujou a auto s nimi vypada  skvele.

Editováno: , autor: kemo
additional photo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...