Přejít na obsah

Originální litá kola


kokta7

Doporučené příspěvky

Dnes jsem absolvoval dalsich 250 km a podvozek mam standardne v mormalu. Opticky si ti na tech 19" (kdyz je to vedle sebe) nedovedu moc predstavit.

Btw. taky jsem mel puvodne objednanou sedou business, ale na posledni chvili jsem to zmenil a jsem moc rad.

Co je to za barvu, stribrna nebo cappuccino?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den,

 

řešíme zimní pneu a disky na Superb III. Uvažovaly jsme, že na originální disky budeme jednoduše nechat v servisu měnit pláště zimní na letní a naopak dle ročního období. Zkrátka budeme mít zimní a letní pneu a pouze jedny AL disky na zimu i na léto. U prodejce Škoda, kde je současně i servis nás od toho ale odrazují, že by mohlo dojít při každoročním přezouvání dojít k poškození gum a že je proto lepší mít dvoje disky a na nich obuté letní a zimní pneu. Jaký je váš názor? Nechce se nám kupovot druhé disky, když stejně výměnu provádíme v servise a je pro nás lepší nakládat a vykládat lehké gumy, než se tahat s kompletníma kolama. Dalším argumentem je cena disků, jelikož je levnější dát 2x ročně 600 Kč za přezutí gum, než 17000 Kč za 4ks orig. disků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Sukyn: A kde je řečeno, že to musí být origo disky za 17 tis.? Musí sedět rozměr, musí mít min. značku KBA a homologaci na SIII (3T). A měly by se vám líbit. Kvalita stejná jako u origo ne-li lepší. Cenově u 17´´ i za 12-14 tis. Osobně bych nepřezouval.

Editováno: , autor: KarelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sukyn

koukni na bazoš. Jen jsem krátce nahlíd a našel jsem např:

http://www.sbazar.cz/jukart/detail/15085536-skoda-superb-octavia-yeti-volkswagen-5x112-original

nebo

http://www.sbazar.cz/rswalukola/detail/11514577-alu-kola-skoda-octavia-superb-5x112-r17

Zvlášť ty turbíny jsou krásný, oboje 17".

Editováno: , autor: waleri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sukyn: kvalitni pneuservis by gumy ponicit nemel, kdyby ano, mel by za škodu umět dat nahradu. Jinak jsem jeste ve svem okoli neslyšel, ze by pri vymene gumy z rafku na rafek poskodili gumu. Ale chapu, ze nahoda je vul a stat se to muze. (Me jednou pri obouvani nove pneu naopak poskodil manik elektron)

Jinak jak pise KarelM, nemusíš kupovat original. Staci neoriginal splnujici potrebne parametry. Mrkni na elektrony.cz

Ja tam koupil 17" za 2500/kus.

Ted koukam je maji o neco drazsi: http://www.elektrony.cz/cs/alu-kola/konfigurator/skoda/skoda-superb-3t-2015/limousine/17/#?brand=platin&type=platin-p69-silver&id=1251321

Btw. Jak jste dopadli s tim hlucnym DCC, ktere jsi tady popisoval ??

*

post-31094-0-91216800-1454351814_thumb.p

Editováno: , autor: Martin Bednář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jestli se mám těšit na nějaké hnusné neznačkové nebo plechové zimní disky? No to těžko.

Mě přijde škoda, aby auto mělo půl roku pěkná kola a půl roku hnusná kola. A abych za dvacku kupoval druhou sadu? Zbytečné. Raději investuji do kvalitního přezutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...