Přejít na obsah

Originální litá kola


kokta7

Doporučené příspěvky

  • o 9 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Pánové tak jsem se po dlouhé době díval v e-shopu ŠA a našel jsem tam novinku litáky Vega 18", nicméně díval jsem pak do konfigurátoru a tam v 18" mají nějaké Vela s aero kryty. Tak teď nevím jestli, tedy mají Vegy aero i v 18" stejně jako v 19", nebo jsou to Vegy nově v 18" a v konfigurátoru to mají špatně uvedeno, nebo jsou dvoje nové a to jako že, nějaké Vely a Vegy, což se mi moc nechce věřit. Nemáte k tomu někdo nějaké bližší info, hlavně kluci z ŠA by nám to tady mohli osvětlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

tiez som to riesil a idem tieto disky objednavat ako zimne cca za mesiac. Podla mna su disky v 18´´ Vega a Vega aero (tie skaredsie). Rozdiel oproti 19´´ je ze su iba v ciernej.

Asi jedine disky co sa na sportline hodia.. :)

Editováno: , autor: Jozef999
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uvidím co se mi podaří sehnat. V TP mám na zimu přímo 6,5Jx17 (i 16) ET41. Ty 7Jx17 ET40, který tam jsou taky, budou asi jen na letní. Kdyby někdo z vás o něčem věděl, věděl, tak mi prosím napište. Stačí disky, gumy si chci koupit nový. Inzeráty projíždím denně, ale zajímavé disky jsou hned pryč. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne se mi ze 17" kol na Superb nejvice libi 17" Stratos. Kdyz jsem je shanel, nebyly. Ale ted je jich par sad na bazos.cz

Puvodne jsem je chtel na zimu, ale k autu jsme dostali v cene sadu zimnich pneu 18" a tak jsem sehnal za slusnou cenu celou sadu Zenith R18 a nelituji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kup kola s typovým listem. Potom musíš zajít na STK, kde technik třídy K to zkontrolujte a s papírem od nich půjdeš na úřad, kde to zápíšou do velkého TP. Aspoň to bylo aspoň loni. Sranda je, že kola na STK musíš mít už na autě a přitom by jsi s nimi jezdit neměl. Asi si myslí, že je budeš dávat na auto před STK :). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...