Přejít na obsah

Zadní stěrač u liftbacku


kokta7

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Tak po dnešní cestě v dešti musím konstatovat, že u SIII je stěrač nutný. Při jízdě jak na dálnici tak na běžné silnici se přes zadní sklo hrnulo tolik vody, že nebylo vidět vůbec nic. Zkoušel jsem to při více rychlostech, ale pořád to bylo stejné - nebylo nic vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ano...dnes jsem jel Brno-Jihlava-Brno v tech nejvetsich slejvakach a zadni sterac se nezastavil...tece na zadni okno z cele strechy a neni skrz to vubec videt...takze jak uz jsem nekolikrat rikal od zacatku ve svem tematu, kdyz me bylo napsano ze je to zbytecne a hnusne, proste zadni sterac i na liftu ma smysl a mel jsem ho i na OII tak nevim proc ne tady ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Taky mam zadni sterac a vubec toho nelituji. Jak uz tu bylo napsano vickrat, tak pri desti se pres zadni okno vali proudy vody, pres ktere neni bez sterace videt.

 

Navic ted v zime, kdyz je na sklech namraza, tak ji nemusim vubec seskrabovat - diky vyhrivani predniho a zadniho skla staci chvili pockat na rozehrati a pak obe okna setrit pres sterace.

 

Takze za me urcite efektivita >> estetika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je sice hezké, že konstruktér myslel na odpor vzduchu a snížení hlučnosti, stejně tak ale měl myslet i na to, aby některé věci (viz. ta voda přes zadní a boční sklo, nebo vzdušný vír u zrcátka) neměly obtěžující vliv pro uživatele.
Mohli si s tím dát víc práce a vymyslet schůdné řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

dneska po ranu sem marne sahal na packu po zadnim steraci, myslim si ze ten sterac by tam bejt,protoze jak je voda na skle tak proste pres to neni nic videt, 

horsi je ze to vypada fakt divne na tomle aute viz ta fotka 

ja nevim co naky nano technologie na odpuzeni vody zkousel ste to nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Špatnou novinkou v konfigurátoru nového vozu je, že k couvací kameře je nutné koupit zadní stěrač. Budu objednávat Sportline 206kW a docela mě vadí ten stěrač ale kameru tam chci. Je tu někdo kdo již zadní stěrač demontoval? Dá se to zaslepit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skôr by som sa vydal cestou objednať bez kamery a stierača a potom dať dorobiť kameru. Určite bude stále skladom ako náhradný diel bez ostrekovača pre modely MR 2016, ktoré túto možnosť ešte mali. Podla mňa lepšie riešenie ako riešiť dieru po stierači. 

Editováno: , autor: brasci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...