Přejít na obsah

Přídavná ochrana pohonné jednotky a podvozku proti kamenům


kokta7

Doporučené příspěvky

Podle mě je to stejné rozšíření jako má paket pro špatné cesty. Akorát když si zvolíš DCC, tak není paket pro špatné cesty dostupný, takže tohle je ochraná varianta pro DCC. U Octavie máš grafiku u paketu pro špatné cesty stejnou a přesto má základní model taky ochraný kryt. U tohohle tuším píšou, že toho akorát kryje více.

Editováno: , autor: Sighart
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Ahoj můžu mít dotaz ohledně podvozku, mám S II combi předokolku ale mám paket špatných cest.... chci si koupit SIII ale řeším peoblém s výškou podvozku, byl jsem se dnes dívat na SIII combi 4x4 s DCC  ale předek je strašně nízko, proti mému SII

Vím že DCC s pakem špatných cest nelze dohromady, tět si říkám že oželím DCC ale paket raději protože vím že v zimě by přední nárazník oděšel...

 

nebo nedá se podvozek DCC podložit pružiny aby se zvedla výška

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Přešl jsem ze SII Fl 4x4 combi co měl paket pro špatné cesty na nový vůz SIII 4x4 combi kde jsem si nechal dát také paket pro špatné cesty a jsem silne zklamán.

 

předchozí model měl kompletně zakryt celý spodet tvrzeným plastem nikde něčouhaly zádné hadičky od nádrže, čídel od sondy atd

 

nový model už se šetří a to fest

 

spodek zakrytý jakýmsi kobercem hadičky trčí od nádrže a Adblue , káble od čidla na výfuku, nádrž nezakrytá

 

jestli má někdo jiný poznatek u nového modelu co má paket pro špatné cesty at napíše budu rád

 

přidávám foto

IMG_20191127_084502.jpg

IMG_20191127_084533.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...