Přejít na obsah

Motor 2.0 TSI 206 kW


kokta7

Doporučené příspěvky

Pixla se 420 koni:-)

Jinak jsem četl jeden starý článek na auto.cz a o spotřebě a tam píší - město 9, dálnice a půl litru méně a mimo město při dodržování limitů 6,5.

to je vše nesmysl - Město Praha couračky za 12 minimálně, 130 na dálnici tak 9,5. na klobouka mimo město jsem byl 8,2

Průměr mám od začátku do nějakých 5 tisíc - 11,2

 

Mám teď najeto  cca 2500 km a jsem zhruba na stejných hodnotách.....

Editováno: , autor: McViper
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dneska couračky po městě, okresky s předjížděním a prvně na dálnici kde jsem zkusil nějaký to zrychlení. Překvapila mě akcelerace ze 160-200 využitelná když chcete nějakému nedočkavci vyklidit cestu. Tak ho to zmátlo že se zařadil pak za mě i když jsem zase zvolňoval na 140 tacho. Spotřeba 9,5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

včera jsem se blížil pianko po vesnických cestách a dále po strakonické ku Praze, tak jsem si vynuloval počítadlo a jel chvíli economy run a měl jsem tam asi 6,4. rychlost 80 km takřka konstantní k tomu nějaký vesnice jako Zbraslav, Štěchovice.

 

Pokud jedu na víkend a nehoním ho na dálnici nad 180, tak se v kombinaci dostávám na 10 - 10,5 litru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mame tourareg 4,2tdi 350k  a so superbom som ho už od štartu zotrel dolu takže ide ako raketa, spotrebu  som na nom urobil aj 8l no ked som mu naasolil spotreba 18l. no priemerna verim že okolo 9 u mna bude, kamarat ma Golf 7gr R20 ktory je o cca 100-150kg lahsi a zabehnutym motorom robi spotrebu mesto okolo 9l a to zrovna slusne nejazdi, verim tomu že ak mi auto dojde, po spravnom zabehu a upravou riadiacej jednotky motora a prevodovky sa dostanem na cca 8 litrov... som optimista ale uvidime. myslim hlavne ze auto s 280k v zaklade sa nekupuje kvoli spotrebe=P. s 4,2 touaregom jazdime priemer 11l, kamarat ho ma tiež a jazdi ho do 8l... všetko zaleži aj od  sposobu jazdy, jazdime cca rovnake trasy. uprimne rovnaka trasa po Bratislave ak je dobra premavka a nechytim c´červene idem 7l  ak idem v kolone robim 13, takže porovnanie spotrebi mi pride velmi relativne, každy by si to mal skusiť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som sa v prispevku  vyjadroval aj ku motoru 2,0TSI len som to porovnaval ;-).. nakolko som na 2,0TSI jazdil na ECO mode za 8,1L ak si spravne pamatam. preto som si ho aj objednal.

Len na okraj neviem ako to ma MB ale nove motory ktore boli od VW 4,2TDI su ocividne lepšie. Možno maš nejaky starši motor od MB to už neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téma je o motoru 2.0 TSI, co je na tom nejasné? Tuaregy a jiné obludy si řešte přes SZ!

 

Ja som sa v prispevku  vyjadroval aj ku motoru 2,0TSI len som to porovnaval ;-).. nakolko som na 2,0TSI jazdil na ECO mode za 8,1L ak si spravne pamatam. preto som si ho aj objednal.

Len na okraj neviem ako to ma MB ale nove motory ktore boli od VW 4,2TDI su ocividne lepšie. Možno maš nejaky starši motor od MB to už neviem.

 

Jen na okraj tě naposledy upozorňuji, že tvé příspěvky off topic (a že jich máš víc) tady ani nikde jinde nebudu tolerovat. Žádné vysvětlení zde nepotřebuji ani nechci vidět. Zařiď se podle toho. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chipovať osobák a tváriť sa, že kvôli spotrebe - to len aby som oblafol sám seba, že peniaze za chip bola aj ekonomicky výhodná investícia :-)

Pokým sa nejedná o TIR, čo ročne najazdí stotisíce km, tak sa bavme o zábave, nie za pár peňazí, ktorá urobí radosť z lepšej jazdy, ako sme boli zvyknutý do teraz.

Môj názor na nový motor 206 kW, môžu sa baviť nezávisle napr. traja majitelia po najazdených 100.000 km a rozdiel medzi priemerkou bude reálne aj 3 l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...