Přejít na obsah

ACC do 210 km/h


ferda25

Doporučené příspěvky

Zdravím,

u mého Superbu se čas od času restartuje nastavení  tempomatu z nejkratší vzdálenosti na střední vzdálenost. Navíc v nastavení na Columbusu se objeví hláška "funkce nedostupná" a nelze přepínat vzdálenosti. Jakmile přepnu na poslední nastavenou vzdálenost - hláška zmizí a mohu volit vzdálenosti na Columbusu.  Dnes se servis vyjádřil, že nastavení vzdálenosti tempomatu na Columbusu nefunguje na žádném Superbu - funkční nastavení je možné pouze na páčce tempomatu. Nastavení na Columbusu je "fake"

Můžete mi někdo vyzkoušet zda Vám funguje nastavení vzdálenosti v případě že ji volíte na Columbusu a ne na páčce?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Přidám jednu zkušenost s ACC. V úterý jsem jel v levém pruhu po dálnici, rovný úsek, přede mnou na dohled nikdo, jen v pravém pruhu kamion. Na tempomatu nastaveno 145 a když jsem byl téměř na úrovni kamionu, šláplo mi to zostra na brzdu. Kdyby za mnou jel někdo nalepený pát metrů, jak se běžně stává, tak při takto neočekávaném manévru byl jistě ve mně a kromě následků na zdraví si také dovedu představit, jak u soudu dostanu pár let za vybržďování. Za mě tedy ACC věc, kerou bych nejradši neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Habi001 napsal:

tak stalo se ti jednou nebo víc krát za celou dobu?

To je dobrá otázka, to jsem měl napsat hned. Stalo se mi to za 20 tis. naježděných km (z toho s tempomatem odhadem tak 1/3) teď poprvé a vzápětí se to za obdobné situace 2x opakovalo. Protože padal mokrý sníh (ne nějak moc, vozovka byla jen vlhká, + 2 °C), hledal bych příčinu zde. Přesto si myslím, že pokud se ACC tváří, že je v pohodě, nemělo by se to stát ani tak. JInak lane assist nemám.

Editováno: , autor: Wiking
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Také se připojuji s tím,co se stalo wikingovi a stalo se mi to během cca 400km celkem snad 10krát.

Tempomat 135,line asist zaplý,dojíždím kamión a ...málem čelíčko.

Jinak jasno,teplota 29,kolem nikdo.Přisuzoval jsem to stínu,který kamión dělal,ale to je asi blbost.

Také-kdyby jel někdo za mnou,nevím nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím,jestli jsi pochopil-brzdilo to naprosto zbytečně-já jel v levém,kamión v pravém ale volal jsem kámošovi do vývoje a říkal,že je to bohužel tím,že jsem měl nejkratší vzdálenost a ta snímá vyšší vozy a udělá tohle.Druhá vzdálenost už to prý neudělá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 8. 2018 na 19:55, ferda25 napsal:

Přehrávám ACC na verzi s indexem C software 0195 + kameru 3Q0980654(libovolný index) na 3QD980654. To řeší většinu těchto "problémů".

Mám ACC v. 0195, ale kameru 3Q0980654 a asi to budu muset vyzkoušet, protože za 1.5 roku se mu něco takového nestalo.

 

3QD980654 je novější než 3Q0980654 ?

Editováno: , autor: Shaarky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3QD je poslední verze softwaru, která ukončila předchozí sérii nekonečných nových verzí(po 3QD už rok a půl nic nového nevyšlo a před tím to byl každý měsíc nová verze). Z mého pohledu než se série nekonečných updatu zastavila a pak jsem měl možnost sledovat na nových autech jestli je to opravdu lepší, nemělo cenu přehrávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...