Přejít na obsah

ACC do 210 km/h


ferda25

Doporučené příspěvky

No popravdě-věci se vyvíjejí,takže pokud jsi koupil auto MR 2016 tak tam byl radar,který prostě tohle dělal.

To by člověk mohl reklamovat do aleluja.Technika jde dopředu a servis přeci nemůže měnit dokola elektroniku,která se vyvíjí.

Jinak svezte se z MB-E z roku 2013 s ACC a zjistite,že Sup je na tom s ACCještě daleko lépe.Samo,Mercedes 2016 bude zas o kousek dále.

Ale pokud jde pouze o přehrání,tak to se dá zvládnout.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tu platí zákony, tak je to vada na výrobku a tu musí výrobce odstranit nebo si musí výrobek vzít zpět v případě řešení s koncovým uživatelem ne firmou(firma myšlena včetně OSVČ).

 

Obligátní definice: "stav techniky" bude platit tak dlouho, jak dlouho jim to budeme tolerovat. Oporu v zákoně pro toto tzv. řešení nemají.

 

Oficiální update v servise v rámci TPI neprobíhá, protože TPI pro aktualizace není = Škodovka opět dělá mrtvého brouka. Stejná situace je i u jednotky A5. Pokud jsou obě jednotky ve voze, je to spojená nádoba, kterou je nutné tak chápat a jak jsem psal není to jen o radaru, ale i o jednotce na adrese A5.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to, že jsi si koupil výrobek, který má sloužit dle návodu a pokud v rámci standardního nastavení vyhodnocuje nesmyslně stavy je to vada výrobku. Je to jako kdybys koupil pračku a ona neždímala prádlo a technik by Ti řekl, že to je z důvodu vývoje. Tak budeš ždímat prádlo ručně?? České zákony a zákony EU nevidí rozdíl mezi pračkou a autem.

 

To, že mám pravdu dokazuje, že jsem vrátil Superba3 firmě Škoda-Auto a.s. pro neodstranitelné vady bez právníků.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš z části pravdu,stačilo by do manuálu dát poznámku,že při zvolené nejkratší vzdálenosti tempomat může špatně vyhodnocovat při rychlé jízdě vysoké vozidla a byli by v klidu.Ono se mi to stávalo jen při vyšší rychlosti,když jsem jel okolo 80 tak už to nedělalo.

Servis může tohle přehrát?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja s tim teda taky nemam problem, ACC do 210km/h L&K 2018. Me se jen stava, ze v urcitem useku na dalnici u Brna, kdy je omezeni, pri kterem jedu v 1 pruhu v protismeru (nalevo betonove zatarasy, napravo svodidla), tak me chvilema vypadava auto, za kterym jedu. To znamena, ze najednou prede mnou pro tempomat volno, auto zacne zrychlovat a cca do 2 vterin se auto zase "objevi" a tempomat pribrzdi auto. Je to zajimave, ze se me to stava jen v tomto useku a nikdy jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Mozna to tady uz nekdo psal ale nemohu to najit tak se zeptam. Chlapi mam motor 1,4 TSI DSG a pri zapnuti tempomatu na rovine a pohodove jizde napr. 90-110km/hod se mne nikdy na maxi dot displeji nerozsviti vypinani 2 valcu. Vypnu tempomat a okamzite tam naskoci vypnuti 2 valcu. ma to tak byt nebo by mel vypinat 2 valce i pri zapnutem tempomatu.

Diky za pripadne odpovedi a poznatky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...