Jump to content
ferda25

ACC do 210 km/h

Recommended Posts

No po pravdě,mít nastavenou nejkratší vzdálenost na dálnici kde člověk letí 140 je někdy adrenalin,takže nastavení o jedno níže mi zas až tak nevadí

• Upvote 1

Tak reklamace, kluci, co? :-) Už to slyším v servisu, ...."pane, to jste první". Pokud to Vám to dělá, co popisujete, nahrát na kameru, odvézt do servisu a hotovo. Vždyť s touto chybou to nemá co dělat na silnici. 

No popravdě-věci se vyvíjejí,takže pokud jsi koupil auto MR 2016 tak tam byl radar,který prostě tohle dělal.

To by člověk mohl reklamovat do aleluja.Technika jde dopředu a servis přeci nemůže měnit dokola elektroniku,která se vyvíjí.

Jinak svezte se z MB-E z roku 2013 s ACC a zjistite,že Sup je na tom s ACCještě daleko lépe.Samo,Mercedes 2016 bude zas o kousek dále.

Ale pokud jde pouze o přehrání,tak to se dá zvládnout.

No,tak se to přehraje a je to :-)

Ale pořád říkám,je to o vývoji a nejde tohle reklamovat,to je potřeba si uvědomit!!!!

Pokud tu platí zákony, tak je to vada na výrobku a tu musí výrobce odstranit nebo si musí výrobek vzít zpět v případě řešení s koncovým uživatelem ne firmou(firma myšlena včetně OSVČ).

Obligátní definice: "stav techniky" bude platit tak dlouho, jak dlouho jim to budeme tolerovat. Oporu v zákoně pro toto tzv. řešení nemají.

Oficiální update v servise v rámci TPI neprobíhá, protože TPI pro aktualizace není = Škodovka opět dělá mrtvého brouka. Stejná situace je i u jednotky A5. Pokud jsou obě jednotky ve voze, je to spojená nádoba, kterou je nutné tak chápat a jak jsem psal není to jen o radaru, ale i o jednotce na adrese A5.

Edited by ferda25

Jaká vada??Jde o vývoj.Nikdo není dokonalý.Říkám,zkus ACC v Mercedesu 2013 a uvidíš.Dnes je také uplně jinde.

Kolega má Subaru Levorg a také mu teď přehrávali jejich eyesight kvůli acc 

Jde o to, že jsi si koupil výrobek, který má sloužit dle návodu a pokud v rámci standardního nastavení vyhodnocuje nesmyslně stavy je to vada výrobku. Je to jako kdybys koupil pračku a ona neždímala prádlo a technik by Ti řekl, že to je z důvodu vývoje. Tak budeš ždímat prádlo ručně?? České zákony a zákony EU nevidí rozdíl mezi pračkou a autem.

To, že mám pravdu dokazuje, že jsem vrátil Superba3 firmě Škoda-Auto a.s. pro neodstranitelné vady bez právníků.

Edited by ferda25

Máš z části pravdu,stačilo by do manuálu dát poznámku,že při zvolené nejkratší vzdálenosti tempomat může špatně vyhodnocovat při rychlé jízdě vysoké vozidla a byli by v klidu.Ono se mi to stávalo jen při vyšší rychlosti,když jsem jel okolo 80 tak už to nedělalo.

Servis může tohle přehrát?

Jak jsem psal není pro přehrání TPI, tj. jedině zkusit update v servise jednotky na adrese 13.

oukej a VCP má data?V září pojedu na garančku,je to v záruce tak se domluvím s něma.Mám menší problém s DSG se mi zdá,tak ať jej také přehrají

Edited by cosby

Jinak jsem to teď testoval u MR2017 (12/2016), nejkratší vzdálenost a kamióny ok (při míjení na dálnici). Tzn. zřejmě i ta kombinace, co jsem uváděl výše, je ok (snad :-))) )

Ja s tim teda taky nemam problem, ACC do 210km/h L&K 2018. Me se jen stava, ze v urcitem useku na dalnici u Brna, kdy je omezeni, pri kterem jedu v 1 pruhu v protismeru (nalevo betonove zatarasy, napravo svodidla), tak me chvilema vypadava auto, za kterym jedu. To znamena, ze najednou prede mnou pro tempomat volno, auto zacne zrychlovat a cca do 2 vterin se auto zase "objevi" a tempomat pribrzdi auto. Je to zajimave, ze se me to stava jen v tomto useku a nikdy jinde.

V 14. 8. 2018 na 19:55, ferda25 napsal:

Přehrávám ACC na verzi s indexem C software 0195 + kameru 3Q0980654(libovolný index) na 3QD980654. To řeší většinu těchto "problémů".

Ahoj ferdo, a jde to udělat /byl bys ochoten/ dálkovým přístupem?

Mozna to tady uz nekdo psal ale nemohu to najit tak se zeptam. Chlapi mam motor 1,4 TSI DSG a pri zapnuti tempomatu na rovine a pohodove jizde napr. 90-110km/hod se mne nikdy na maxi dot displeji nerozsviti vypinani 2 valcu. Vypnu tempomat a okamzite tam naskoci vypnuti 2 valcu. ma to tak byt nebo by mel vypinat 2 valce i pri zapnutem tempomatu.

Diky za pripadne odpovedi a poznatky

před 29 minutami, Martin Bednář napsal:

A mluvíš o adaptivním tempomatu nebo klasickém?

Máš DMS?

Ano mam adaptivni tempomat. Promin DMS je co?

Tak DMS nemam mam tam jen jizdni program u ACC ktery je nastaveny na Eco jelikoz se mne zdalo, ze auto pri zaplem ACC docela prudce zrychlovalo pri pribrzdeni

IMG_20181109_135234.jpg

IMG_20181109_135404.jpg

Zdravím, stalo se někomu, že za zhoršeného počasí (déšť, mlha, sněžení) ACC přestal fungovat?

Ak je znecisteny radar v maske moze sa to stat (hlavne pri snezeni)