Přejít na obsah

Vnitřní osvětlení


number524

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

Startuji a vypínám motor tlačítkem. U svých dřívějších čtyř Fabií jsem používal klíče a vždy po vytažení klíče ze spínací skříňky se rozsvítilo vnitřní osvětlení  . No a nyní po vypnutí motoru je tma. Když odemykám auto, tak se vnitřní světla rozsvítí. Tak proč to nejde jakoby naopak...? A otevírat dveře , kdy třeba silně prší se mi nechce. V servise sděleno : nejde to.

 

V manuálu je toto :

 

Automatické ovládání osvětlení -  Osvětlení se zapne po některé z následujících událostí. ›Odemknutí vozidla. ›Otevření některých dveří. ›Vytažení klíče ze spínací skříňky. 

 

Jakou máte zkušenost vy ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Startuji a vypínám motor tlačítkem. U svých dřívějších čtyř Fabií jsem používal klíče a vždy po vytažení klíče ze spínací skříňky se rozsvítilo vnitřní osvětlení  . No a nyní po vypnutí motoru je tma. Když odemykám auto, tak se vnitřní světla rozsvítí. Tak proč to nejde jakoby naopak...? A otevírat dveře , kdy třeba silně prší se mi nechce. V servise sděleno : nejde to.

 

V manuálu je toto :

 

Automatické ovládání osvětlení -  Osvětlení se zapne po některé z následujících událostí. ›Odemknutí vozidla. ›Otevření některých dveří. ›Vytažení klíče ze spínací skříňky. 

 

Jakou máte zkušenost vy ? Díky

A co zkusit před vypnutím motoru tlačítkem odemknout autem tlačítkem pod rádiem, rozsvítili by se nebo po vypnutí motoru ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravim Vás, možno to bude OT, ale nenašiel som na mojú otázku lepšie miesto ako tuna...

Podarilo sa mi pri výmene LED žiaroviek v interieri mojej FIII ulomit pliesok na zadnom lavom stropnom svietielku, ktorý drzí to svetlo prakticky v strope, bez neho to potom vypadáva. Na nete som našiel, že sa toto originál svetlo da zakupit za 30€. Príde mi to moc za "kus plastu". Nevie mi niekto náhodou v tomto pomoct, kde by som to vedel zohnat (originál/nepouzívane) za lapsiu cenu?

 

Za kazdu dobru radu vopred dakujem a este raz sa ospravedlnujem za mozno nevhodný koment, teda v nevhodnej sekcii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

douda: Já ulomil oba dva než jsem se naučil je vyndávat. Bohužel jsem vysolil ve škodovce skoro 1000 Kč a vyměnil lampičky u 2 dny starého auta. Tento druh lampiček používá více škodovek, ale rozdíl je v barvě plastu. Jestli chceš ušetřit tak jedině vrakáč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj, 

 

možná to tu už někdo řešil ale jsem tu nový a nevím jak to najít - při demontáži zadní čtecí lampičky u Fabie III combi se mi zlomil ten háček, který to drží - nemáte někdo tip jak to nahradit/sehnat? Nechce se mi kvůli tomu kupovat celou lampičku... 

 

díky moc! 

20181023_172935.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...