Přejít na obsah

Stropní lampička-nezhasíná


tomtom

Doporučené příspěvky

Co je to "čas odblokování víka zavazadlového prostoru DO" ?

A co "komfortní ukazatel směru počet cyklů/čas" ? To je nastavení triplingu? Slovo "komfortní" mě tam mate :)

čas který bude ještě kufr zamčený po odemčení auta spínačem DO (odemčení auta, ne odemčení kufru na trojtlačítku)

ano tripling - 3-5 bliknutí, mám nastaveny 4 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to není, rozsvěcuje se pokaždý, nezávisle na zamčení ani na způsobu zamčení, dokonce i potom co se zvenku zamkneš druhým klíčem :)

mi se to tak chova,zkratka pokud zamknu auto tak ze otevrenyma zadnima dverma zamacknu cudlik vpredu a zabouchnu dvere tak auto je zamknute a svetlo pomalu zhasina (pouzivam to casto kdyz u sebe nemam klice),pak pri dalsim otevreni dalkacem se svetlo nerozsviti ,dtto to same pri zamykani klicem v zamku (to ale nepouzivam kdyz mam klic v ruce,ze jo..),zkousel jsem to dneska na vice fabiich a chovaji se tak vsechny co mame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi se to tak chova,zkratka pokud zamknu auto tak ze otevrenyma zadnima dverma zamacknu cudlik vpredu a zabouchnu dvere tak auto je zamknute a svetlo pomalu zhasina (pouzivam to casto kdyz u sebe nemam klice),pak pri dalsim otevreni dalkacem se svetlo nerozsviti ,dtto to same pri zamykani klicem v zamku (to ale nepouzivam kdyz mam klic v ruce,ze jo..),zkousel jsem to dneska na vice fabiich a chovaji se tak vsechny co mame.

tak to je trochu jiná, pokud auto zamkneš zamáčknutím čudlíku na dveřích, tedy zamčení zevnitř, auto to tak bere, tak se ti při odemknutím dálkáčem světlo nerozsvítí (protože už jsi v autě), pokud ale zamkneš auto zvenčí klíčem-zámkem a pak odemkneš dálkou nebo klíčem (je to jedno) světlo se rozsvítí.

Prodleva než začne pomalé zhasínání světla se zruší zapnutím zapalování.

P.S. o to asi šlo zakladateli tématu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O zamikání cevnisř pomocí tématu vůbec nešlo. :)

Šlo o to, že když přijedu autem, zaparkuju, vypnu motor a vytáhnu klíček tak se lampička nerozsvítí.

A pak jdu někdy ráno nebo kdykoli jindy k auto zmáčknu čudlík na dálce na odemknutí a světýlko se nerozsvítí.

Ale to je jen třeba jednou z deseti. Jinak OK.

Ale po vytažení ze zapalování se nerozsvítí nikdy.

Dle informací ze zkušebny Škoda Auto kde mám kamarády jsou jen dve možnosti.

Buď vadný spínač v zámku ale to je nepravděpodobné, a nebo jak bylo výše psáno špatné nakódování BSG. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak... rozsviceni po vytazeni klicku se musi aktivovat... a jinak mam stejny problem... taky jednou z deseti odemceni se mi stropni svetlo nerozviti... zmacknu to odemceni tedy znovu dokud se nerozsviti... treba 3x za sebou a pak se rozsviti...

nakoduji to BSG pres USB kabel a VagCom 304?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
Měl bych taky dotaz. Nevim jestli to tak ma fungovat nebo ne.

Když vystoupim z auta a zavřu dveře tak vnitřek svítí do te doby než zamknu DO. Když ale odemknu tak se mi to nerozsviti (rozsviti se až otevřu dveře). Pokud vim tak u služebni oktavie se při odemčení vozu okamžitě rozsviti vnitřek. Taky bych to uvital ale nevim co s tim je. Dík za rady.

Mně to taky blblo a ještě někdy blbne, ale nepravidelně se nerozsvěcí při odemčení DO. A většinou to dělá za chladu. Když jsem vždy dojel do servisu, tak to fungovalo. Asi je někde vlhkost a bludné proudy, protože v létě se to neobjevuje. A když se rozsvítí světlo hned po vypnutí motoru, tak nevím kde to může být. Kdo poradí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Poradí mi někdo prosím? Při zapnutí stropního světla na signalizaci otevření dveří stropní světlo pořád svítí, nereaguje ani na otočení klíčku v zapalování, nebo na zamknutí auta, prostě svítí pořád ať dělám cokoliv, teda kromě odpojení baterky:-). Ani jedny z dveří nejdou při zamknutí otevřít zevnitř, takže předpokládám, že čidla ve dveřích jsou OK, nvm jaký vliv má zámek 5-tých dveří. Ještě vyzkouším vyměnit vypínač stropního světla jestli to nebude tím. Taky nesvítí safelock a nefunguje automatické zamykání, měl sem rozebraný zámek u dveří řidiče, mikrospínač byl OK. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...