Přejít na obsah

Boční ochranné lišty dveří


6T6

Doporučené příspěvky

Co vypadá hůř,důlky ve dveřích nebo lišty?Tady se zase sešlo estétů...JaneR,to ti není ani trochu stydno,parkovat přes dvě místa?Až ti to někdo objede,tak se tu budeš hrozně čílit,jaké jsou lidi svině.   

U těch velkých OC jsou velká parkoviště, každý se sere ke vchodu. Vzadu prázdné plochy a většinou tam nejsem sám kdo tak stojí a nikomu to vadit nemůže. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ofuky jsem při dálniční rychlosti nezkoušel, po dálnici jsem ještě nejel. Při předjíždění to někdy rozjedu rychleji, asi 140 km/h ale je to krátkodobě a nějaký hluk si nevzpomínám. Zaměřím se na to. Ofuky jsou celkem přiklopené k autu, tak to bude asi v poho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Vždyť tam ty lišty vůbec nesedí... Řekl bych, že je nemáš v nejexponovanějším místě dveří, takže jsou tam k ničemu. Krytky hran jsou zběsilost, která navíc ve skutečnosti ničí lak. Za pár měsíců budeš totiž mít pod nimi poškrábaný lak. Kdysi jsme to měli na rodinné Felicii...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

 

Mám tam páskami 3M přilepeno tohle a myslím, že to nevypadá špatně.

 

Rovněž jsem dal na přední skla ofuky. Za deště a zejména při stání na parkovišti je to užitečné.

 

Gratuluji.  :kol-47: Ještě doporučuji dát lišty na ochranu nárazníků, tenisák na kouli a fáborek na anténu, nějakou přísnou nálepku na zadek a stromeček na zrcátko a bude to auto domrvené úplně. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu, kolik aut ma listy uz z vyroby a treba v barve laku a tam to asi nikdo za ulet nepovazuje. Se spis divim, ze to tam nedavaji defaultne kdy je to vlastne male auto do mesta. Celkem se da cekat ze se stim bude parkovat u hyper, stat v uzkych ulickach apod, takze by se nejaka bocni ochrana hodila stejne jako ty zaklapeci zrcatka na zpatecku. No nic, setrime... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stale ostava otazka aky to ma prakticky zmysel? Lebo ja tam ziadny nevidim. Je to nizko, v preliacine...kde to teba ani nikoho ineho pred tebou na parkovisku neochrani. Iba ak esteticky, ked si chce niekto ozvlastnit auto, nevhodnou farbou doj... ;)

Editováno: , autor: jackobtn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Mně se náhodou lišty na té modré FIII docela líbí. Měl jsem je na jiném autě a jednou mi docela pomohly, když při pomalém průjezdu křižovatkou (jel jsem po hlavní) vyjel někdo nečekaně z vedlejší a jak jsem projížděl, tak mě škrábl předním nárazníkem přes celej bok. Plastový lišty jsem jen otřel mokrým hadrem, abych smyl barvu druhého auta, a mohl jsem jet dál. Kdybych je neměl, musel bych nechat přelakovat obě dveře.

 

Naopak ty deflektory vypadají strašně. Nevím, nakolik zpříjemňují cestování, ale esteticky je to hrůza. Nikdy jsem je neměl, tak je zřejmě neumím docenit. Mně se sklo nikdy nějak zvlášť nemlží a ani nějakej závratnej průvan uvnitř necítím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

 

Mám tam páskami 3M přilepeno tohle a myslím, že to nevypadá špatně.

 

Rovněž jsem dal na přední skla ofuky. Za deště a zejména při stání na parkovišti je to užitečné.

 

Ahoj, není lepší mít auto radši odřené, než na něm mít tohle? Zrovna dneska jsem viděl FIII s bočníma lištama a vypadá to fakt blbě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...