Přejít na obsah

Hledám kontakt v okolí Brna


Deaconn

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi,

jsem hrdým majitelem Supa 2003 2,5TDI a potřeboval bych poradit.

Postupně jsem měnil všechny možné pohyblivé,nepohyblivé části a přichází doba,aby se na to mrkl nějakej odborník,co tomu rozumí(elektro,motor)

Hledám někoho v okolí Brna ( ale klidně Morava),s kterým bych mohl probrat problémy a popřípadě je vyřešit.Jsem ochoten kdykoliv dojet.

Prostě nějakýho "machra" na superby.Budu vděčnej za jakoukoliv radu.Mám to auto fakt rád.

 

Luboš

Brno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, (žádná reklama a protekce - jen zkušenost) mám dobrého známého co mi opravuje auta (dlouho jsem hledal někoho kde se postará o mé auta jako o vlastní i za dobré peníze), má dílnu v Pohořelicích, pokud chceš můžu ti na něj poslat číslo a zavolej mu a domluvte se. Nebo pokud chceš někoho z Brna tak tu má dobré renomé pan Huml z firmy RF Auto, Brno (osobně ho neznám, ale tady a na dieselpoweru je na něj jen chvála).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...