Přejít na obsah

Prodej Fabie - kolik za ní?


luckyluck

Doporučené příspěvky

Maca všichni dneska víme jak to je s cenama fabek, navíc když vyšla nová generace. Pokud seženeš někoho kdo ocení tu jedinečnost a čistej krásnej a jednoduchej vzhled tvýho auta, tak za ní můžeš dostat slušný peníze. Navíc myslim, že nebudeš mít problém někoho takovýho tady najít. Nejlíp to musíš vědět ty na kolik si jí ceníš. Kolik by se ti za ní líbilo?

to je právě to co nevím,je v tom nacpáno dost peněz(to mi nikdo nezaplatí).....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je právě to co nevím,je v tom nacpáno dost peněz(to mi nikdo nezaplatí).....

Napsal si to přesně! Nikdo ti to nezaplatí! řekne ti že ho to prostě nezajímá! Právě proto musíš hledat někoho kdo to ocení. Měl sem stejnej problém jako ty když sem prodával polo. Krasně udělaný komplet předělaný na GTI, všechno v laku. Taky to nikoho nezajímalo :feve: Ale nezoufej To auto je pěkný, myslim že ho prodáš slušně. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal si to přesně! Nikdo ti to nezaplatí! řekne ti že ho to prostě nezajímá! Právě proto musíš hledat někoho kdo to ocení. Měl sem stejnej problém jako ty když sem prodával polo. Krasně udělaný komplet předělaný na GTI, všechno v laku. Taky to nikoho nezajímalo :feve: Ale nezoufej To auto je pěkný, myslim že ho prodáš slušně. :palec2:

mno uvidím ;) ,zase po dílech to nechci rozprodávat......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, já už nějakou krátkou dobu spekuluji, že bych prodal mou mazlenou Okinu I (1.8, 20V) a pořídil si nějakou Okinku II (nejlépe). Takže jsu si vlastně říkal, kolik dostanu a kolik doplatím jinak, abych do toho mohl jít. Cestou na dnešní odpočinkový relax (aquapark) jsu se stavil u jednoho bazárníka a ptal se, kolik bych mohl dostat.. Nechtělo se mu, prý ať si řeknu sám, co bych chtěl. Tak jsu řekl 130.000 CZK. Se ošíval a říkal, že více než 90.000,- by za ní on nedal, ale to jsu mu řekl, že to je strašně málo na to, co to dovede, co má v sobě nového, atd. No, pak ustoupil a řekl, že jakmile z auta nemá při prodeji alespoň 40-50.000,- že se to nevyplatí prodávat..

Takže říkal: řekněte co chcete, já k tomu přidám těch 45.000,- a to bude výsledná cena na bazaru..

No nevím, zůstal bych raději nohama na zemi, tyhle Okiny za 180.000,- se už neprodávají, ale jen tak mezi námi to sem píšu proto, že bazárníci už mají v cenových relacích jasno. Je jim jedno, jestli se prodá nebo neprodá, jde o to, že oni to své chtějí mít jisté (40-50.000,- za provizi). Nevím, jaké jsou obvyklé marže těchto prodejců, ale mě to přijde jako dost peněz.. Co myslíte vy???

p.s. podmínka: žádné peníze na ruku, auto jen a jen do komisního prodeje. Tak si říkám, že si Okinku prodám za méně sám, přes nějaký inzerát.. (tedy zkusím to).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja co som kupil svoje povodne chceli za to 259t ale chcel som zlavu sice sa mu nechcelo ale vraj ked to este dnes vyplatim tak mi to da za 255t, po case sa ma majitel pytal zaco mi to predal bazar lebo on chcel za to 250t, takze bazar zarobil 5t :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je třeba tvoje Fabka - i když je jen takový polotuzing - dát decentnější kola, seškrábat ty nálepky ze zadního bočního okénka a je to hned lepší. ;)

by mě zajímaly měřítka,jak poznáš žě je to tuzing????????????????????????????????

já se tady ptal na něco jiného a nebylo to hodnocení vzhledu......bylo mi jasný že nějakej rejpal najde :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja co som kupil svoje povodne chceli za to 259t ale chcel som zlavu sice sa mu nechcelo ale vraj ked to este dnes vyplatim tak mi to da za 255t, po case sa ma majitel pytal zaco mi to predal bazar lebo on chcel za to 250t, takze bazar zarobil 5t :)

:palec2: Tak 5.000,- marže je super počin :palec2:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: Tak 5.000,- marže je super počin :palec2:lol

ten bazar to tam mal napisane kolko maju zisk na jednom aute zalezalo od ceny ale moc som tomu neveril ale ked mi to potvrdil majitel, ktory nevedel za kolko som to kupil a povedal mi ze on chcel talko tak som mu povedal ze bazar si navysil o 5 tacu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bazárníci už mají v cenových relacích jasno. Je jim jedno, jestli se prodá nebo neprodá, jde o to, že oni to své chtějí mít jisté (40-50.000,- za provizi). Nevím, jaké jsou obvyklé marže těchto prodejců, ale mě to přijde jako dost peněz.. Co myslíte vy???

p.s. podmínka: žádné peníze na ruku, auto jen a jen do komisního prodeje. Tak si říkám, že si Okinku prodám za méně sám, přes nějaký inzerát.. (tedy zkusím to).

Asi mame u nas nejake divne bazarniky. Jsem prodaval auto v komisi pred 3 rokama a provize byla 3% + DPH. Papirovou smlouvu drzim v ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mame u nas nejake divne bazarniky. Jsem prodaval auto v komisi pred 3 rokama a provize byla 3% + DPH. Papirovou smlouvu drzim v ruce.

já jsem prodával auto vloni a provize autobazaru byla taky 3% + DPH

těch 40-50t je blbost, to bych bral tak když od tebe auto vykoupí a prodává si ho sám bazarník na sebe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...