Přejít na obsah

Prodej Fabie - kolik za ní?


luckyluck

Doporučené příspěvky

Auto pěkný, ale osobně bych to viděl na cenovku tak 150 - 160 tisíc, když budeš mít štěstí. Tuning ti nikdy nikdo nezaplatí, hlavně hodně lidí ví, že sport. podvozky atd jsou tuhý a né zrovna pohodlný a taky když plno lidí auto upravený, hned myslí, že je to domr.aný:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máco, jestli na to nespěcháš. Dej slušnou cenu a čekej, kdo Ti co nabídne. Myslím že těch 170-180 tKč za ni dostneš, ale jak říkají kluci, bazar je až to poslední, raději bych o ni napsal do každé inzerce či se poptal na tunning-srazech. Hlavně si na ni nelep nápisy PRODÁM apod., to je jako "Nechci ji, když mi ji šlohneš, máš to zadarmo". :rock:

Jinak pokud bys byl pro to ji uvést do původního stavu = kanibalizace :kol-48:

Vyměním Ti svoje "zimní" Aviory za tvoje s doplatkem ;)

Editováno: , autor: pentadius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máco, jestli na to nespěcháš. Dej slušnou cenu a čekej, kdo Ti co nabídne. Myslím že těch 170-180 tKč za ni dostneš, ale jak říkají kluci, bazar je až to poslední, raději bych o ni napsal do každé inzerce či se poptal na tunning-srazech. Hlavně si na ni nelep nápisy PRODÁM apod., to je jako "Nechci ji, když mi ji šlohneš, máš to zadarmo". :rock:

Jinak pokud bys byl pro to ji uvést do původního stavu = kanibalizace :kol-48:

Vyměním Ti svoje "zimní" Aviory za tvoje s doplatkem ;)

bazar by bylo to poslední kam bych to dal,ale jak jsem již psal buhví co do té doby bude :feve:

auto budu prodávat v celku,takže na spídloše si nech zajít chut :p :p ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to předčasné,ale ptám se kolik myslíte že bych za ni dostal ;)

r.v.9/2003

motor 1.2 40kw

centál na DO,el. okna....

najeto 56000km

pravidelně servisováno

Ahoj Myslím asi tak 125 000 kč Protože ceny nových Fábií jsou strašně nadsazené.

Editováno: , autor: Hero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj Máco, vím že to je otázkou peněz, ale bejt tebou, tak si Fabku nechám - třeba na nedělní výlety nebo na srazy :) Mimochodem taky ideální auto pro manželku :) Když už prodat, tak fakt odstrojenou, takle se to snad ani nemůžu vyplatit :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj Máco, vím že to je otázkou peněz, ale bejt tebou, tak si Fabku nechám - třeba na nedělní výlety nebo na srazy :) Mimochodem taky ideální auto pro manželku :) Když už prodat, tak fakt odstrojenou, takle se to snad ani nemůžu vyplatit :feve:

přítelkyni těžko ta se bojí to řídit :) ..........mno uvidim jak to dopadne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bazar by bylo to poslední kam bych to dal,ale jak jsem již psal buhví co do té doby bude :feve:

auto budu prodávat v celku,takže na spídloše si nech zajít chut :p :p ;) ;)

Ne uznávám, že to byl spíš trochu jako pokus o vtípek ... ;)

Samozřejmě, že se Ti vyplatí ho prodat komplet jaké je,

protože pak jsou představy o vyšší ceně reálnější, ovšem kupců bude výrazně méně.

Editováno: , autor: pentadius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem prodával auto vloni a provize autobazaru byla taky 3% + DPH

těch 40-50t je blbost, to bych bral tak když od tebe auto vykoupí a prodává si ho sám bazarník na sebe

Blbost? :kuk: No jak kde ;) Kolega si pro podnikání koupil Citroen Berlingo z AAA ;) No měl svého mechoše a dával si bacha na stav auta (nic proti AAA,ale já bych tam nelezl už z principu - můj názor). Protože byl kolega zvědavý, tak se zkontaktoval s původním majitelem Berlinga a dokonce si dali schůzku někde v hospě a oba se nestačili divit. Původní majitel nad tím, co všechno se na autě změnilo od doby, co jej dal do bazaru do okamžiku prodeje (vyměněné značkové poklice za obyč.plasťáky, vyměněná značková brašna s nářadím za "značkovou" AAA, vyměněná zánovní kola za více jak zpoloviny ojetá a zcizená HF sada) no a kolega se nestačil divit, že rozdíl mezi cenou pro prodávajícícho a kupní byl 45t Kč fuck:ble

Takže těm cenám klidně věř. Jsou bazary a bazary. Věřím, že jsou malé a solidní, kde si berou 3%+DPH a třeba ti odpustí to jejich tzv.parkovné a pak tě někde natáhnou o 40 - 50t a ani nemrknou.

BTW: nebo si myslíš, že třeba AAA by si mohlo dovolit vydělávat 3% nebo třeba 5t na jednom autě a přitom si platit nákladnou reklamu pomalu všude vč. televize, zaměstnávat hafo lidí, transportovat káry z jednoho konce republiky na druhý atd??? ;)

Editováno: , autor: Wassermann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost? :kuk: No jak kde ;) Kolega si pro podnikání koupil Citroen Berlingo z AAA ;) No měl svého mechoše a dával si bacha na stav auta (nic proti AAA,ale já bych tam nelezl už z principu - můj názor). Protože byl kolega zvědavý, tak se zkontaktoval s původním majitelem Berlinga a dokonce si dali schůzku někde v hospě a oba se nestačili divit. Původní majitel nad tím, co všechno se na autě změnilo od doby, co jej dal do bazaru do okamžiku prodeje (vyměněné značkové poklice za obyč.plasťáky, vyměněná značková brašna s nářadím za "značkovou" AAA, vyměněná zánovní kola za více jak zpoloviny ojetá a zcizená HF sada) no a kolega se nestačil divit, že rozdíl mezi cenou pro prodávajícícho a kupní byl 45t Kč fuck:ble

Takže těm cenám klidně věř. Jsou bazary a bazary. Věřím, že jsou malé a solidní, kde si berou 3%+DPH a třeba ti odpustí to jejich tzv.parkovné a pak tě někde natáhnou o 40 - 50t a ani nemrknou.

BTW: nebo si myslíš, že třeba AAA by si mohlo dovolit vydělávat 3% nebo třeba 5t na jednom autě a přitom si platit nákladnou reklamu pomalu všude vč. televize, zaměstnávat hafo lidí, transportovat káry z jednoho konce republiky na druhý atd??? ;)

až na to, že AAA auta vykupují od původního majitele, tudíž jsou pak v jejich vlastnictví! Potom si mohou přihodit kolik chtějí a z auta sundat vše, co se jim hodí! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Wassermann: Asi se bavim kazdy o necem jinem. Provize 40-50 tis je u auta, ktere autobazar vykoupi za hotove. ...ty 3- 5% jsou pri komisnim prodeji.

Ze to neni vymysl ti potvrdi i dnesni test na idnes, kde je nejvyssi provize 6,5%

http://auto.idnes.cz/prodej-ojetiny-vyplat...uto_ojetiny_fdv

tak tak, jenom při prodeji vykoupeného auta autobazarem už to není provize

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Wassermann: Asi se bavim kazdy o necem jinem. Provize 40-50 tis je u auta, ktere autobazar vykoupi za hotove. ...ty 3- 5% jsou pri komisnim prodeji.

Ze to neni vymysl ti potvrdi i dnesni test na idnes, kde je nejvyssi provize 6,5%

http://auto.idnes.cz/prodej-ojetiny-vyplat...uto_ojetiny_fdv

ách tak. Já jen, že ty velké rozdíly (40-50t) klidně existují a připadá mi to kurevsky hodně původního majitele takhle sundat dolů a mít na káře takovou rejži :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ách tak. Já jen, že ty velké rozdíly (40-50t) klidně existují a připadá mi to kurevsky hodně původního majitele takhle sundat dolů a mít na káře takovou rejži :kuk:

velké rozdíly to sice jsou, ale ty jim to auto přeci nemusíš za ty peníze prodávat. Pokud ti nebude vadit, že budeš třeba několik měsíců čekat než auto prodáš sám v komisi, tak ten rozdíl 40-50t bude tvůj. Oni zase jdou do rizika, že to auto neprodají (ikdyž asi nevykoupí žádnou velkou šáchu, aby to nebylo prodejné)

hold máš peníze ten den a na ruku, ale málo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velké rozdíly to sice jsou, ale ty jim to auto přeci nemusíš za ty peníze prodávat. Pokud ti nebude vadit, že budeš třeba několik měsíců čekat než auto prodáš sám v komisi, tak ten rozdíl 40-50t bude tvůj. Oni zase jdou do rizika, že to auto neprodají (ikdyž asi nevykoupí žádnou velkou šáchu, aby to nebylo prodejné)

hold máš peníze ten den a na ruku, ale málo

Jenže je to tvrdý byznys a jejich metody a jednání nejsou zrovna moc čisté fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...