Přejít na obsah

Prodej Fabie - kolik za ní?


luckyluck

Doporučené příspěvky

Já jsem koupil před rokem v Rakousku přímo od 1. majitele s najetýma 229tis. krátkou bílou Fábku 1,9 SDI r.v. 2001, Clasic jako "socka". Podle dokumentace byla dvakrát bouchlá: poprvé do ní nacouvali a byl vyměněn pření spoiler a levé světlo a jinak nic a podruhé lehce lízlá pravá zadní část kde se to jen povytahovalo a stříklo, s nápavama hnuto nebylo, výfuk ještě původní v nerezu, spojka bere uprostřed a byly vyměněny kosti, klasicky volezlý zadní části předních blatníků . Z "výbavy" mám akorát dva pytle, servo, stavitelnej volant, el. seř. světla a podsvícení palubky, centrál, rádio Pioneer a tažný, není tam ani palubní počítač a ani ABS. Skoro přesně takovou jsem chtěl. Spodek naprosto zdravej, kupoval jsem jí u Innsbucku, jezdila v kraji kde se nesmí solit. Včetně dovozový STK mně vyšla na 37tis.  Doma jsem vyměnil rozvody + náplně a filtry a postupně desky, zadní pakny, lana, udělal jsem nástřik spodku a vyšplíchal sem dutiny, zapravil blatníky, vyměnil přední sedadla což mně sakum prdum vyšlo na 20tis. Očekávám že bude tak pět šest let jezdit.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...