Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Sighart

Přehřátí motoru

Doporučené příspěvky

Teď v těchto teplotách? To by taky nemělo. Ještě, že takovou blbost nemusím řešit. Vyjedu, motor se ohřeje na 90st a tam to zůstane ať jedu stoupání nebo klesání. Asi máš nějaký páteční kus nebo je auto vyrobené na apríla :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Mně se to taky furt drží na 90. Asi mám taky štěstí. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ta ručička ale hrozně zaokrouhluje - pokud sleduješ teplotu na VAGu tak celkem výrazně osciluje, hlavně hodně dlouho trvá, než je tam skutečně 90 stupňů.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sice zaokrouhluje, ale všem. Není to tak, že to mně zaokrouhluje a @mrazikxr kopíruje teplotu z VAGu. Má se to vyhoupnout na 90st a držet, i když teplota kapaliny pochopitelně trochu kolísá. Je to proto, aby z toho nebyl normální uživatel zblblý. Takže evidentně to v pořádku není. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

zdravim 

octavia 2013, 110KW, 105000km. prehrievanie motora - rovnake priznaky, ako pisete v teme. Dost mi ta informacia pomohla, kedze chyba bola hned riesena tuna.  Po vymene vodnej pumpy v skoda service  - 240 euro  je setko OK. 

otazka : v servise som si vyziadala staru pumpu, ktoru som aj dostal a vzhladom na to, ze na trhu sa daju zohnat repas  pupmy, vedeli by ste poradit,  kde a kto tie pumpy repasuje ?  

Kedze  podla  setkych info to vyzera na to supatko - vie to niekto opravit - vymenit? 

vdaka 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To se ti jako vyplatí, když origo nová pumpa stojí beze slev necelé 3 tisíce korun? Blbost, škrábni to do koše kol117

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Za problemami z vodnou pumpou moze udajne aj chladiaca kvapalina, ktora sa v ïntercooler-i pri vysokych teplotach meni na "lepivy slem" a vraj pomoze jej vymena za chl.kvapalinu BASF, v pripade ze uz je struktura chl.kvapaliny zmenena na "lepivy slem" treba urobit aj preplach sys., odporucam si precitat clanok ohladom tohto problemu, ktory je uvedeny v pilohe "Motory_TDI_v_OIII.pdf" od Pawouka tu:

Editováno na jaroT

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Neviem o repase ale ja som použil vodnu pumpu bez toho Eco  .urvitka čo za studena zakryje lopatky kvoli emisiám.Stala cca 60eur ale mam pokoj v duši že to neprehrejem.

Editováno na marian.marcin
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se