Přejít na obsah

pazvuky z převodovky


kapo1222

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Zdravim,

 

nedavno jsme si domu poridili 2010 SSuperb II 2.0 125kw CBBB s 6 stupnovou DSG a 128000 kilometry.

 

Chci se zeptat, jestli je normalni, ze slysim prevodovku podradit. Dela to jen pro podrazeni na 3 a mam pocit, ze i 4, ale nejsem si jistej. Proste se z motorou ozve takove jemne a tiche cvaknuti, nic agresivniho, asi mam extra usi nebo co :)

Ale proste v momente zarazeni rychlosti slysim cvaknuti. Na jinych rychlostech ne, tak si rikam, jestli je vsechno v poradku.

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau tohle mě dělalo když mě vyměnili setrvát a nasadili ho na stary unašeč dvouspojky.Při podřaceni z 3 na 2 (cvak)po vyměně unašeče dvouspojky zvuk zmizel.Cena celé sady 8400kč ale mám 3.6fsi

Editováno: , autor: Pawouk
Odstraněna citace.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, diky moc za odpoved. Vsimam si toho ted vic, vetsinou pri podrazeni, ale mam pocit, ze i kdyz radi nahoru taky nekdy, ale nedokazu to vysledovat, prijde mi, ze nekdy je to vic, nekdy min. Auto je po nedavnym 125000 servise.

 

Gratuluju k 3.6fsi, to musi jet hezky :)

 

Ptam se hlavne proto, ze se chystame na dovolenou a radi bysme nekam mimo CR, tak jestli se mam bat, ze me auto necha na holickach, nebo jo to proste celkem normalni projev, nic akutniho, neni treba to hrotit a jeste to bude drzet nebo se to musi lecit hned.

Editováno: , autor: Pawouk
Odstraněna citace.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Main mam ten isty problem. Sup 2011 103kw DSG. Taktiez ak dam nohu dole z plynu pocas jazdy v rychlosti do 60km/h a opatovne jemne tuknem nohou do plynu tak pocut resp. citit jemne cvaknutie. Podarilo sa ti nejako vyriesit alebo aspon zdiagnostikovat?

Editováno: , autor: m4tus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím.

Ja mám 2.tdi0 103kw dsg 273000km

Ak ti to robí na zaradenom P a N, tak je to najskor dvojhmota. Presne tým istým som si prešiel pred zhruba pol rokom. Podarilo sa mi zohnať novú dvojhmotu od Luk-u za zhruba 315e. Pri výmene nemusí ísť ani prevodovka dole. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robil som to s veľmi zručným známym. Vyskúšali sme a šlo to v pohodičke. Práca na 1.5 hodinky aj s kávičkou a cigaretkou ;)

 

Cooperfield určite nie. No zámy má prezývku Mc Gayver. B)

Editováno: , autor: thmf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, kupil som si Superb 2012 2,0 CR 103kw a precital som par problemov so spojkou ale nenasiel som svoj, spojka neklze ani nic nesucha na volnobeh ani pri radeni akurat som si vsimol jemne kopanie do pedalu ale vraj aj to je normlane skor ma.zaujima.ci je normalne ze pri radeni smwrom.nahor hlavne pri vyssich otackach a hlavne pri radeni od 3-4-5-6 pri preradi citit take nieco akoby spojka uz odpojila ale akoby to trosku na sekundu naprazdno este bolo pod plynom, neviem to celkom popisat a mozno je chyba vo mne ale.predtym som mal superba I a tam s nic take.neriesil, neviem si pompct ale.ta spojka.na tom aute je.akoby cela.divna.k ed sledujem rucicku otackomera tak po zosliapnuti spojky akoby este na xvillku ostali otacky a az potom klesli smerom.ku volnobeznym, fakt to nrviem popisat ale.snad sa.s tym.niekto stretol dakujem

 

Editováno: , autor: Vlady25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
V 24. 3. 2016 na 17:17, tampere napsal:

Čau tohle mě dělalo když mě vyměnili setrvát a nasadili ho na stary unašeč dvouspojky.Při podřaceni z 3 na 2 (cvak)po vyměně unašeče dvouspojky zvuk zmizel.Cena celé sady 8400kč ale mám 3.6fsi

 

Ahoj prosím tě, kde jsi sehnal ten unašeč dvouspojky popřípadě tu sadu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...