Jump to content
lh13

Sportovní sedačky-možná záměna

Recommended Posts

Bez uprav. Na rohu lavice je mala strbina, ktora ale nie je vidiet, ani nema vplyv na posed.

Na prednych je iny konektor vyhrevu- staci prepinovat.

IMG_20190607_123622.jpg

IMG_20190607_064434.jpg

Edited by Kejsy
  • Upvote 2

V 7. 6. 2019 na 7:14, Kejsy napsal:

Vcera prebehla vymena sedaciek. Z VW som bol zvyknuty na vacsiu tuhost a stabilitu.

IMG_20190607_064707.jpg

IMG_20190607_064425.jpg

No borecký! To je z Golfa?

Ahojte. Neviete mi poradiť ako najjednoduchšie vymeniť zadnú sedačku nie sedák  ale opierku. Mám iba delenú sedačku bez tunela a zohnal som s tunelom, a rád by som to vymenil.  Nechcem zakladať novú tému. Prípadne aké je to náročné. Ďakujem. Ahojte.

To je jednoduché. Sežeň opěradlo a to se vymění. Náročné to není. Jediné, co je blbé, když seženeš opěrák bez prostředního pásu, nebo s ustřiženým (jak to prodává např mihocar.cz). Trochu pakárna ho vyměnit, resp přijít jak na to. Ale dá se to. Už jsem to absolvoval. 

Clerfayt ďakujem za radu. Opierku som zohnal   aj s komplet prostredným pásom. Dokonca je tam aj káblová koncovka. Ja len neviem odkiaľ začať. Zatiaľ som to nerobil. Ak by si mi poradil nejaký jednoduchý postup bol by som ti vďačný. Ďakujem ahoj.

Napřed rozpoj ty konektory. 

Už je to nějaký pátek, ale jako první jsem demontoval ten třmen dole, mezi levým a pravým opěrákem. Přístup myslím z kufru. Tím uvolníš čepy  opěráků a opěráky půjdou vysunout do stran a tím je uvolníš v krajních čepech. 

Je to kostrbatě vysvětleno. Tu na fóru je ke stažení dílenská příručka. Jsou tam i obrázky. 

Ať nezakládám nové téma tak se zeptám zde.

Mám Octavii 3 Facelift, budou pasovat RS sedadla z Octavky 3 předFace? Výhřev + bag, dekuji

Ahoj. Zvažuju výměnu mých O3FL červených Dynamic ve 100% stavu za sedačky z O3FL style. V žádném případě nechci sedačky Ambition. Má-li někdo zájem, tak SZ prosím. Já Kladno.

Díkes.

IMG-20191130-WA0000.jpeg

IMG-20191130-WA0004.jpeg

IMG-20191130-WA0002.jpeg

IMG-20191130-WA0006.jpeg

• Upvote 1

Pročpak jsi je měnil? Nevyhovovaly? Já je mám a nemůžu si je vynachválit, jsou zcela totožné s těmi, co se dávají do RS, až na látku místo alcantary

Kdyby chtěl někdo vyměnit dynamic za o3fl style sedačky, tak dejte vědět. Přední mám vyhrivane.

Email: fzalesak@gmail.com

Dotaz možná zapadl, mám Oc3 FL a chci dát sedačky z RS predFL, bude pasovat konektor?

Odpovím sám, výměnu jsem realizoval, vše pasuje plug&play  i s loketkou.Predface RS sedadla do face okty.

Posted (edited)

Rád bych vyměnil v mé Oct.sedačky z Golfu 7.Už to tu někdo dělal.Měly by pasovat,jen se obávám elektroniky,chybových hlášek a hlavně funkčnost airbagu.... následných problémů zaruka,pojistění.Originál sedačky jsou no max.průměrné.V Golfu je tohle opravdu jiná liga.Máte někdo zkusenosti,radu?Díky.Připadně bych bral i RS nebo dynamic pokud jsou lepší.

Edited by lesnik