Přejít na obsah

Vrzani - urobme s tym koniec


Tomi FC

Doporučené příspěvky

Tak hoši už to mam opravené.Tak vrzání středového panelu mi opravili za 250kč.To mně docela myle překvapily.Dělali to těma pruduchama na ventilaci a o tom vrzání hned věděl co s tím. a hned jse to testovlal je ticho jako v hrobě.Super

Editováno: , autor: m.krizovka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši už to mam opravené.Tak vrzání středového panelu mi opravili za 250kč.To mně docela myle překvapily.Dělali to těma pruduchama na ventilaci a o tom vrzání hned věděl co s tím. a hned jse to testovlal je ticho jako v hrobě.Super

Obcas clovek narazi na sikovnych ludi. Ako moj problem s vrzganim sedadla. Po roku trapenia a to som musel vzdy nechavat auto na cely den v servise som konecne narazil na manika co mi to opravil za hodinku a je pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši už to mam opravené.Tak vrzání středového panelu mi opravili za 250kč.To mně docela myle překvapily.Dělali to těma pruduchama na ventilaci a o tom vrzání hned věděl co s tím. a hned jse to testovlal  je ticho jako v  hrobě.Super

Obcas clovek narazi na sikovnych ludi. Ako moj problem s vrzganim sedadla. Po roku trapenia a to som musel vzdy nechavat auto na cely den v servise som konecne narazil na manika co mi to opravil za hodinku a je pokoj.

A TO JSEM ZAPOMĚL NAPSAT,ŽE MI TO DĚLALI V AUTORIZOVANÉM SERVISU ŠKODA.TAKŽE NAPROSTÁ SPOKOJENOST.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši už to mam opravené.Tak vrzání středového panelu mi opravili za 250kč.To mně docela myle překvapily.Dělali to těma pruduchama na ventilaci a o tom vrzání hned věděl co s tím. a hned jse to testovlal  je ticho jako v  hrobě.Super

Obcas clovek narazi na sikovnych ludi. Ako moj problem s vrzganim sedadla. Po roku trapenia a to som musel vzdy nechavat auto na cely den v servise som konecne narazil na manika co mi to opravil za hodinku a je pokoj.

A TO JSEM ZAPOMĚL NAPSAT,ŽE MI TO DĚLALI V AUTORIZOVANÉM SERVISU ŠKODA.TAKŽE NAPROSTÁ SPOKOJENOST.

??????

:angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, vlastně Lubo -_-

Tazko povedat. Chlapik ho vraj komplet rozobral a tam kde bolo treba premazal a mam pocit, ze niekde aj nalepil kobercovinu (neviem ako to popisat). Dokonca mi pasik ako keby z koberca nalepil aj na kovovy drziak na ktorom je pripevneny zamok bezpecnostnych pasov (tam kde sa zacvakne). Ale co to konkretne sposobovalo to nazaj netusim a neviem ci to aj on konkretne vedel. Ale ako si pisal, ked som s nim pozdlzne pohol, na chvilu to prestalo. Teraz uz s tym jazdim dost dlho a je ticho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A TO JSEM ZAPOMĚL NAPSAT,ŽE MI TO DĚLALI V AUTORIZOVANÉM SERVISU ŠKODA.TAKŽE NAPROSTÁ SPOKOJENOST.

To mne tiez. Ale v dvoch predchadzajucich nevedeli co s tym a urobili viac skody ako uzitku. Takze az take ruzove to s tymi servismi nie je. Clovek musi mat stastie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi podarilo lokalizovat jeden z nejvetsich zdroju drnceni. Byla to bonice pristrojovky u spolujezdce.

Mel jsem podezreni na ofuk, neco ve dverich, pristrojovku, kaslik a pak jsem zkusil tohle nez to vsechno rozdelam a ejhle relativne tichoucko.

Ted mi teda stale neco vrze vzadu (rezerva nebo gumovy spalek u plata ?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši už to mam opravené.Tak vrzání středového panelu mi opravili za 250kč.To mně docela myle překvapily.Dělali to těma pruduchama na ventilaci a o tom vrzání hned věděl co s tím. a hned jse to testovlal je ticho jako v hrobě.Super

bravo, kdybys jel do Klokočky na Karlovarskou v Praze, řekli by ti ( jako mě), že to je na dva dny práce.. (cenu si tedy p=řepočti :D ) ..gratuluju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši už to mam opravené.Tak vrzání středového panelu mi opravili za 250kč.To mně docela myle překvapily.Dělali to těma pruduchama na ventilaci a o tom vrzání hned věděl co s tím. a hned jse to testovlal  je ticho jako v  hrobě.Super

bravo, kdybys jel do Klokočky na Karlovarskou v Praze, řekli by ti ( jako mě), že to je na dva dny práce.. (cenu si tedy p=řepočti :D ) ..gratuluju

Tak zkus zajet jinam co ti řeknou.Bylo to dělané přez ten průduch tak to nemůže bejt práce na dva dny.Ale určitě když by sundali celou palubovku tak se na ten čas skoro dostanou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty průduchy by mě taky zajímaly. Vrže  :disgust: mě to pod sklem ve střední části palubky. Nerad bych na tom něco pokazil, když je budu rvát ven. Dík za info :palec2:

To máme uplně stejnej problém! :( Akorát že tady na nás všichni pěkně se.. kašlou;-)) :prc:

Ale nekašlou jen už to tady bylo vyřešeno tak nepočítejte že vam to budem jako miminku říkat 100X.Tak ještě jednou.Ty průduchy jdou vyndat směrem k sobě jen to chce trochu síly a je to.Nic neulomíš jde to v pohodě.A pokud si na to netroufáš tak to dej do servisu a oni ti to vrzání odstaní jako mě za 250kč. Stejně tam nic nevykoumáš až sundáš ty průduchy.Dávaj tam nějake novej držák a ten stejně nemáš.A 250 kč za ticho to je super ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, díky za radu. Jen jsem opravdu zvědavý, jestli to bude opravdu za lidových 250,- Kč.

PS: Stím jestli se to tady řešilo 100x. Klidně i tisíckrát a ještě víckrát se to tady řešit bude. Lidé kteří na toto forum chodí krátší dobu, tak to třeba neviděli a procházet ty kupy diskuzí zpětně není moc ok, když to chceš vyřešit hned! ;-)

Navíc je jednoduší se znovu zeptat. Děkuji za proslov. Miminko! :p:prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, díky za radu. Jen jsem opravdu zvědavý, jestli to bude opravdu za lidových 250,- Kč.

PS: Stím jestli se to tady řešilo 100x. Klidně i tisíckrát a ještě víckrát se to tady řešit bude. Lidé kteří na toto forum chodí krátší dobu, tak to třeba neviděli a procházet ty kupy diskuzí zpětně není moc ok, když to chceš vyřešit hned! ;-)

Navíc je jednoduší se znovu zeptat. Děkuji za proslov. Miminko! :p:prc:

Přečti si ještě jednou co jsem napsal.Já jsem nenapsal,že se to tady řešilo 100X ale že ti to nebudeme psát 100X nebo někomu jinému a to je rozdíl.Nejdříve se tady trochu porozhlídni co bylo napsano dřív a pak se ptej.Škoda že už nemam tu fakturu co jsem dostal poslal bych obrázek s cenou aby se mi věřilo že to opravdu stálo 250kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši už to mam opravené.Tak vrzání středového panelu mi opravili za 250kč.To mně docela myle překvapily.Dělali to těma pruduchama na ventilaci a o tom vrzání hned věděl co s tím. a hned jse to testovlal  je ticho jako v  hrobě.Super

Obcas clovek narazi na sikovnych ludi. Ako moj problem s vrzganim sedadla. Po roku trapenia a to som musel vzdy nechavat auto na cely den v servise som konecne narazil na manika co mi to opravil za hodinku a je pokoj.

Lubo, prosim ta, nemohol by si sem hodit na neho kontakt?

Meno servisu, meno chlapika.... atd. ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...