Přejít na obsah

300.000 km Klub Roomsteru


Misubaro

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 11 měsíců později...

Ahoj chlopi. Tož jak se vám všem vede? Už jsem tu pěkně dlouho nebyl a koukám, že máme co pít ?.

Berušku mám stále a také stále si ji nemůžu vynachválit. Je pravda, že dělám pravidelný servis. V současné době

už mám přes 419419 km. Od mého posledního příspěvku najeto 333333 km jsem jen měnil pravidelně olej, svíčky,

filtry a pneu. Měnil jsem zadní tlumiče. Jeden lehce prosakoval, tak se měnily oba. Výměna sportovního výfuku za stejný nový.

Zadní vzpěry u víka dveří. Větší oprava mě však čekala při 408.000 km. Těsně při dojetí domů z Prahy mě prasklo těsnění pod víkem motoru.

Druhý den odtah do servisu a nechal jsem si udělat /když už to bylo rozděláno/ menší generálku motoru. Viz foto kde je vidět před a po.....

No a nakonec při 412 850 km mě poprve začal zlobit plyn. Špatně to startovalo. Tak jsem zkusil jezdit jen na benzín a startování v pořádku.

Přepnul jsem na plyn, problém. Tak jsem se dohodl s KarlemLPG na opravě. Zjistil že byla prasklá nějaká membrána, či co. Vzhledem k tomu,

že jsem na plyn do této závady najel 304 000 km, tak to je super. Teď po těch opravách můžu najet opět 400000km ....?. Jinak bych měl najeto

o cca 30 000 km na autě více. Jelikož jsem omladil rodinný vozový park, tak z Beruškou jezdím už jen "služebně". Na jaře se chystám na brzdy.

Zadní bubnové mám stále původní /neuvěřitelný/. Přední kotouče jsou také původní jen jsem za celou dobu 2x měnil destičky. Pro možné rejpali ?.

Brzdy jsem si nechal kompletně zkontrolovat a zadní vyčistit a přitom se provedla kontrola při 398 560 km a v servise mi řekli, že není co třeba měnit.

Zadní dokonce byli jen "sjeté" na polovic tloušťky. To je asi snad vše co můžu napsat. Je to krátký, ale pro mě příjemný, pač nebyl problém. Jooo ještě

uvažují o koupi nových předních sedaček. Ta moje je už nějak unavena. Kdyby někdo měl typ, dejte prosím vědět. Díky.

Jinak všem hooodně spokojených km........

 

 

IMG_20181125_170204[1].jpg

IMG_0006.JPG

IMG_9845.JPG

IMG_9846.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...děkují za ohlasy.....je pravda, že jsem po tolika aut, které jsem vlastnil, poprvé najel s jedním autem tolik km a věřím, že ještě najedu. Docela mě překvapil "čistý"

vnitřek motoru po sejmutí víka. Po tolika km žádná tragédie s karbonem viz obrázky v předešlém příspěvku. Je znát, že ten plyn to tak nezazírá.......

Ale jinak jsem lehce zanevřel na škodovku. V plánu delší dobu byla koupě nového vozidla a tak jsme se doma rozhodli počkat na Karoqa, pač nám všude říkali, že to

bude náhrada za Yeti. Když pak Karoq vyšel do prodeje, tak jsem byl s cenovou politikou škodovky velmi zklamán. V té době v konfiguraci s tříhrnkem mě vyšel na 

pro mě neuvěřitelných 662 000,-Kč. A to jsem ubíral ve výbavě co se dalo. A pak ten tříhrnek. Vím, že si ten motor chválí, jezdí to pěkně. V mém věku se ale už nechci 

orientovat na nějaké nesmysly diktované slavným Bruselem. Byl jsem tak zklamán, čekal jsem více jak rok na novou škodovku, že jsem šel vyloženě ke konkurenci. Asi

uhádnete k jaké. A musím zaklepat, zatím spokojenost. Musím se však přiznat ? že když jsem auto dovezl domů, tak jsem si klepal na čelo co jsem to provedl. Je to

zrovna značka, kterou jsem si myslel, že bych si ji nikdy nekoupil. Ale jak se říká. Dnes už nejsou špatná auta. Jsou jen dobrá a lepší. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...