Přejít na obsah

Malá svítivost LED osvětlení


Amimous

Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám tyto světlomety http://www.spoilercentrum.cz/eshop/produkty/cira-optika-skoda-octavia-devil-eyes-chrom/

při zapnutí LED osvětlení při jízdě ve dne mne všichni problikují. Nejspíš se jim zdá, že nesvítím, přitom při vystoupení z auta je jasně vidět, že LED světla svítí. Je možné, že je tam nějaký úhel, ve kterém není tolik vidět zapnutá světla? osvětlení je lépe vidět, když se více skloním, protože mám snížený podvozek..

Dá se s tím něco dělat, když se zeptám laicky, zvýšit svítivost LEDek? :D. Samozřejmě řešení je zapnout klasická potkávací světla, ale zase je mi líto je zapínat, když už tam ty LED jsou..

Ještě se zeptám, je někde v předpisech udáno jakou musí mít světla svítivost? Jestli budu mít ty světla zapnutá, policajti mne zastaví že nesvítím a následně jim ukážu, že ano ale není to tolik vidět, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...
V 21. 5. 2015 at 23:05, Amimous napsal:

Zdravím,

mám tyto světlomety http://www.spoilercentrum.cz/eshop/produkty/cira-optika-skoda-octavia-devil-eyes-chrom/

při zapnutí LED osvětlení při jízdě ve dne mne všichni problikují. Nejspíš se jim zdá, že nesvítím, přitom při vystoupení z auta je jasně vidět, že LED světla svítí. Je možné, že je tam nějaký úhel, ve kterém není tolik vidět zapnutá světla? osvětlení je lépe vidět, když se více skloním, protože mám snížený podvozek..

Dá se s tím něco dělat, když se zeptám laicky, zvýšit svítivost LEDek? :D. Samozřejmě řešení je zapnout klasická potkávací světla, ale zase je mi líto je zapínat, když už tam ty LED jsou..

Ještě se zeptám, je někde v předpisech udáno jakou musí mít světla svítivost? Jestli budu mít ty světla zapnutá, policajti mne zastaví že nesvítím a následně jim ukážu, že ano ale není to tolik vidět, díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...