Přejít na obsah

Zástěrky


masoox

Doporučené příspěvky

Jsem rád za každého rozumného řidiče před sebou, který plácačky jak se tady na fóru říká má. Zvláště na mokru nebo jsou-li na vozovce kamínky. Třeba odpůrci zástěrek až jim začnou kamínky mlátit na kapotu a do čelního skla a budou muset vyměnit čelní sklo změní názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, poôžu pomôžu. Nezachytia všetky, možno ani 50%, ale keby (a rysovať to tu a riešiť geometriou nemienim) zachytili 30%, tak význam majú. Či to je pre niekoho dostatočné percento, ak sa mu nepáčia, je vec iná. Tvrdiť ale, že to je s nimi a bez nich to isté, je ako tvrdiť, že ruská ruleta s jedným nábojom je to isté, ako keď sú tam náboje dva, či tri... Samozrejme, ak ma to trafí, tak ma štatistika v tej chvíli nezaujíma :) A tiež nikomu ich nepôjdem na auto montovať, ak sa mu nepáčia :D

Editováno: , autor: Mirec.K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Yosef napsal:

Jsem rád za každého rozumného řidiče před sebou, který plácačky jak se tady na fóru říká má. Zvláště na mokru nebo jsou-li na vozovce kamínky. Třeba odpůrci zástěrek až jim začnou kamínky mlátit na kapotu a do čelního skla a budou muset vyměnit čelní sklo změní názor.

tak toto kvituju a plne souhlasim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, OtaH napsal:

kazdeho vec to je do te doby, dokud za jednim takovym clovekem nejedes po zasypane silnici nebo za deste na motorce :D  Pak to je i tva vec :)

 

To je pravda, a já sám jsem zástěrky vždycky na autě měl a mám, ale jak se to na tohle téma rozjelo mi připadá trošku mimo mísu.-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud se tady nezacneme navzajem kuli ptakovinam urazet tak za me je diskuze super. Zatim si konkretne z teto diskuze odnasim to, ze ti kteri jsou zasadne proti zasterkam si bud mysli, ze si poskodi auto, protoze se jim dostane pisek mezi samotnou zasterku a barvu. ( a to ted tedy budu vice sledovat) A nebo jsou proti, kuli estetickemu prozitku z auta bez zasterek. :)  Oboji chapu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Mawerick: zástěrky dnešních aut oproti Š120 jsou opravdu jiné, jsou z lepšího materiálu, plastové a mají i lepší tvar. Nevím, proč ti tak vadí vzhled, když většina aut se ke spodku zužuje, takže ve spodní části auto opticky rozšíří a jsou černé. S jejich namontováním pomůžeš nejen svému autu, ale i okolí, ve kterém se budeš pohybovat. Ono jet v dešti za autem bez zástěrek není žádná radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...