Přejít na obsah

Zástěrky


masoox

Doporučené příspěvky

Já tam žádnou sponku kromě toho černýho kolíčku nemám. Ale asi na mé Combi je to uchycení jiné.

@Martabteď u nás opravovali silnici způsobem že vysypou 3 tatrovky strusky na silnic a jedou do číči. Zrovna když jsem přezouval na zimu, takže jsem si tak mohl potvrdit, že proti tomu štěrku to má opravdu význam. Bez zástěrek mě skřípou zuby jak se ozývají kamínky i na dveřích, s nimi absolutně minimálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas máš správně zástěrky? To zn. Pro f3 a  combi nebo hatch jsou totiž různé! 

Zástěrky jsem dal až po 3 letech jako 2 majitel.  Za zadníma kolama mám pěkně otriskany nárazník od kamínků. No ale plast nerezaví takže v poho.

Právě v zimě maj smysl na štěrk a pořád kvůli dešti. Nesnáším déšť na dálnici kdy před sebou vidím jen mlhu protože dnes už nejsou povinné..

.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/lapace-necistot/predni-lapace-necistot-fabia-iii-6v0075111x/0/1/24/43/1001

 

Combi:

https://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/lapace-necistot/zadni-lapace-necistot-fabia-iii-6v9075101x/0/1/24/43/1001

 

HB:

https://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/lapace-necistot/zadni-lapace-necistot-fabia-iii-6v6075101x/0/1/24/43/1001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
před 14 hodinami, Ibe napsal:

Zástěrky nasazeny, nic moc teda, na HB možná fungují lépe, ale na combi... Na jaře půjdou dolů. ;)

IMG_0040.thumb.JPG.43e023f28bcc51a9f23e4c6c26892264.JPG

No ono to asi bude, že to auto jezdilo pravděpodobně  dosti hutně  někde po polních cestách, nebo tak nějak? Já je mám taky na svém combi a takhle zasranou záď nikdy nemám. Ale po polních cestách a zasolených silnicích  jezdím přiměřenou rychlostí.  Takže ano pomáhají, ale přiměřeně. Pokud jezdí někdo bahenní DAKAR, tak nepomůže samozřejmě vůbec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych počkal na hodnocení až bude skutečně zima a na autě bez zástěrek budou viset kila slané namrzlé břečky.  U nás sypou hlavně šutrama a jednu zimu byla aféra, když použili tak ostré kamenivo a půl okresu dojezdilo zkrz defekty. Já zástěrky preferuju, tahám za autama i vlek a bordel sbíraný hlavně zimníma gumama mě bez zástěrek letěl na vlek, proto šly zástěrky doma na všechny 3 auta a je to dle podmínek o dost lepší.

Editováno: , autor: ben06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten extra binec je místní záležitotost jak psal DušanV o přiměřenosti funkce. Ty doby když ani povinné zástěrky nepobraly ani bláto na silnicích po řepné kampani jsou pryč a za to všichni máme zase pomlácená čelní skla.

Jinak je to zde věčný boj estétů a praktiků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ten bordel z lomu a řidiče co z nich vyjíždí je taky řešení.  U nás takhle si dříve lidi na obci stěžovali na řepnou kampaň a bordel všude na silnici kolem. Obec tohle proreklamovala na místním JZD a Ti nic. Takže obec šla na Policii ČR, ať s tím něco dělaj. Traktory a kamióny co vyjížděli na silnici zabahněné až po střechu  to párkrát natvrdo zaplatili. Řidiči kamiónů  to řešili u Jézeďáků, že jim to takhle vozit nebudou, no a světe div se (dnes už běžná věc), družstevníci to svážej na kraj pole a nakládá se to pásovým podavačem na kamión, co stojí na silnici, takže žádné bláto. Je to jednoduché, jen párkrát zatlačit na Policii, ať si plní co mají a i ten lom (potažmo řidiči vyjíždějící z něho ven) to bude muset nějak řešit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...