Přejít na obsah

Zástěrky


masoox

Doporučené příspěvky

Debata k ničemu. Ukážu ti klidně Octávii která má od začátku zástěrky má najeto 260 tis a když jsem po zimě dával letní kola tak jsme na to koukali a nic. Pod nima je to v pohodě. U mé předchozí combi celý nárazník domlácenej od kamínku, neměla zástěrky .Takže pro mě za mě,každý ať si dělá co chce. Někomu se libí černá kola ,někomu stříbrná a tak je to i se zástěrkama. Většinu kamínku co odlétá na sklo a na kapotě jsou znát díry po kamínkách je od těch co nemají zástěrky . A zase nějakej chytrá k může napsat jezdíš blízko.To mám fakt rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdíš blízko....Naše předešlá fabia měla zástěrky od začátku a vše bylo i po sedmi letech v pořádku,když jsem po roce a půl viděl u roomstera to štěrkoviště,tak jsem ty přední sundal.Záleží na tom,jaké je provedení,u fab 1 bylo upevnění k lemu blatníku poněkud lepší.Jestli někoho nezajímá,co je za zástěrkou,tak to auto dostal asi zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Debata k ničemu. Ukážu ti klidně Octávii která má od začátku zástěrky má najeto 260 tis a když jsem po zimě dával letní kola tak jsme na to koukali a nic. Pod nima je to v pohodě. U mé předchozí combi celý nárazník domlácenej od kamínku, neměla zástěrky .Takže pro mě za mě,každý ať si dělá co chce. Někomu se libí černá kola ,někomu stříbrná a tak je to i se zástěrkama. Většinu kamínku co odlétá na sklo a na kapotě jsou znát díry po kamínkách je od těch co nemají zástěrky . A zase nějakej chytrá k může napsat jezdíš blízko.To mám fakt rád.

Copak, potrefená husa? Na svoje auto si nasaď co chceš, ale nenuť ten hnus jiným - jak ses snažil v předchozím příspěvku poznámkou o povinnosti zástěrek. A snad nechceš tvrdit, že v dobách povinně zástěrkových (naštěstí už dávno minulých) nebyla oťukaná auta od kamínků? Nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jste nakousli ten vozík, tak přidám zkušenost s krátkou FI. Vepředu má zástěrky sundané - shnily kvůli nim blatníky a že by bez nich byly omlácené prahy nepozoruju. Vzadu ale zůstaly a když vyjíždím s károu z chalupy a je bahno, tak kára má zašvihanou přední sajtnu až po horní okraj. Takže tolik moje zkušenosti s účinností dnešních krátkých zástěrek - na FIII jsem je nechtěl, ani když mi je prodejce nabízel zadarmo. Oproti tomu zástěrky na staré Š105, která tahala gumové plachty skoro po zemi, opravdu fungovaly... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, zda zasterky necemu zabrani nebo ne. Ja osobne jsem si je na auto dal, ale spise jako doplnek a kontrastni prvek (bila/cerna). Je pravda, ze dnesni zasterky jsou pomerne kratke, kdyz to porovnam se S120 atd... Jsem zastancem toho, at si na auto da kazdy co chces. Je to jeho auto, jeho majetek a on stim jezdi. Pokud se dotycnemu libi fialova barva, tak at si ji tam pro mne za mne da. Tyhle predsudky a podstrkovani, co je lepsi a co ne mne prijdou spise usmevne.

Tak a tedka do mne hateri:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A o tom to je.

Drivejsi velkorozmerove zasterky opravdu neco ochranily, dnesni kousky plastu nikoliv.

Marketing je ale zrejme zmaknuty dobre, kdyz je stale nekdo povazuje za skutecne prinosne :)

 

Nevim jak marketing, ale pri desti na dalnici auta se zasterkou tvori vetsinou znatelne mene "mlhy". Vyjadreni o tom, ze dnesni kostrukce blatniku a narazniku nevyzaduje zasterky, to uz rikal pred lety i nekdo ze Skody. Jenom mne neni jasne, jaky vliv ma konstrukce narazniku, kdyz je treba u Roomsteru odkryta znacna cast pneumatiky.

 

Pokud by k tomu mel nekdo neco jineho nez dohady a dojmy, budu rad za odkaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predvčerom som založil zásterky, vďaka čiernej streche ladia k autu, vôbec neprekážajú, dokonca sa mi páči ešte viac, mám taký pocit, že opticky pôsobí teraz niečo širšie. U 215mm profilu je u HB už vidno významnú časť pneu a HB si za mokra špiní na nárazník, určite so zásterkami nebude lietať bordel do takej výšky a jeho "akčný rádius" sa význame zmenší, predné zas ochránia dvere a podbehy nedostanú v zime takú "nakladačku".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...