Přejít na obsah

Čím vás nová Fabia naštvala?


Pepav

Doporučené příspěvky

tak uz to vidim i v ceniku. Je to na zlomu stranek 3 a 4 proto jsem si toho nevsiml:


STANDARDNÍ VÝBAVA A VÝBAVA NA PŘÁNÍ ACTIVE AMBITION STYLE MONTE CARLO
Signalizace poklesu hladiny náplně ostřikovačů – 400 – –

Výsuvné integrované ostřikovače světlometů a signalizace poklesu hladiny náplně ostřikovačů – 3 800 o o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavně jsi přešel z TOP výbavy do středu, to udělá taky hodně. Ona FI v Eleganci měla na svou dobu docela slušnou výbavu, a taky nestála kolem 300tis, ale kolem 500tis. (Tím nechci omlouvat některé věci jsou fakt šetřením na nesprávném místě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak, ktoré konkrétne veci ti chýbajú? Ja som prechádzal opačne z prostrednej F1 Comfort na najvyššiu F3 Style+ (slovenská Stylka bola výbavou bohatšia ako česká) a chýbali mi asi jedine červené svetielka vo dverách (už je vyriešené) a dojazdy okien a ich ovládanie kľúčom (zatiaľ v štádiu riešenia, či to bude technicky možné prehodiť z nového FL). Ovládanie kufra a veka palivovej nádrže z miesta vodiča mi zatiaľ veľmi nechýba...

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalani stretol sa niekto s poskriabanym celnym oknom? mam to na lavej strane okna ako ma koncovu polohu lavy stierac o dlzke cca 10cm. Tych skrabancov je viac mozno 6. Neviem ci sa mi to podari odfotit... Otazka teraz je, ci som to poskriabal ja v zime pri skriabani okna od namrazy,alebo to je od stieracov. Ale preco to potom nemam na celom skle? idem teraz na prehliadku po roku... Urcite budem reklamovat klimakompresor, a rozmyslam aj nad tym celnym sklom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No len bez domontovaného spätného ventilu máš prvé zotretie takmer nasucho... ale poškriabaniu hneď pri základnej polohe stieračov asi ani ten nepomôže, keďže ostrekovač nemá taký široký dostrek.

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

F2 jsem měl taky poškrábané sklo. F1 do faceliftu byl držák, ale brácha má třeba F1 2007 což je poslední série a poškrábané měl a aji několikrát měnil díky kamínkům. Taťka na 2001 ještě neřešil rozbité sklo a ani poškrábané není.

Editováno: , autor: MilanHos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FI a FII naprosto bez problému. Každé z aut jsem měl po dobu 4let a skla byly v perfektním stavu.

Následně jsem přešel na OIII a sklo do roka plné škrábanců. Po přechodu na OIII FL s výhřevem okna se ty škrábance ztratí skrze drátky ve skle.

Holt ceny jdou dolů a výrobci chtějí, aby marže rostly, takže se to někde musí projevit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu potvrdit špatnou kvalitu skla ve srovnání se staršími auty. Teď po 2 letech mám sklo více poškrábané než předtím na 20 let staré Felicii. A to se o to dost starám mnohem více, vetšinou před delší jízdou přední sklo poliji vodou a setřu stěrkou, mám rád čistý výhled. Smetí pod stěrači vždy oklepu, nikdy nestírám hned po rozjetí, počkám, až se část prachu odvane větrem, někdy raději nestírám vůbec.

Výsledek, taky škrábance hlavně v koncové poloze stěrače.

Stejně tak je méně kvalitní lak. Ale o tom je jiné vlákno.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Auto mám 3 měsíce.

Co mi chybí z F1:

1.       Nemožnost zavřít přední okna po vytažení klíče/ dojezdy.

2.       Kontrolka hladiny ostřikovačů.

3.       Místo na odložení levé nohy.

4.       Světýlka ve dveřích.

5.       Kufr při otevření dálkou neodskočí.

6.       Absence a zároveň nemožnost dodatečné montáže plastů pod podlahu.

7.       Absence zástěrek.

Co mi vadí:

1.       Tvrdé plasty.

2.       Start/stop   bez možnosti  trvalé deaktivace (pořešil jsem diagnostikou)

3.       LL olej  (přešel jsem na pevný interval)

4.       Přehnané servisní intervaly  (LL olej, nesmrtelné rozvody)

5.       Problematické výměny žárovek ve předu i vzadu (alespoň lidi přijdou do servisu)

6.       Všude přítomná snaha ušetřit za každou cenu každý cent.

7.       Kvalita šla očividně dolů, auto nejsou vyráběny aby něco vydržela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. ak máš predok v elektrike, vodič ide

2. ak máš ostrekovače svetiel, je to štandard. ináč dorobiť

3. nie je problém nalepiť, pár eur

4. nie všetky F1 to mali, väčšinou iba odrazky, nie je problém dorobiť

5. odskočí

6. krátka by tu možnosť mala mať, kombi pod motor ide určite

7. prečo si nedokúpiš?? je to ako príslušenstvo

 

 

1. nespím na nich

2. máš vyriešené. ďalšia možnosť je dorobiť elektroniku, obrátiť funkčnosť a podobne

3. --

4. --

5. vzadu 2 skrutky na každej strane a svetlo je von. podobne to mala F2, O2 (len 1 skrutka a z kufra)

6. potom by si si to nekúpil

7. a čo je???

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...