Přejít na obsah

Čím vás nová Fabia naštvala?


Pepav

Doporučené příspěvky

Niekto tu už viackrát spomínal že aj plastová palubovka v f3 sa dá utlmiť ale stále bohužiaľ neprišla žiadna konkrétna rada. Ja som dnes napríklad vyriešil drnčanie lakťovej opierky. Vrchný odklápací kryt sa po zavretí nezacvakol na pevno ale cez nerovnosti vzniknutá približne 1,5 mm medzera dosť drnčala. Z vrchnej časti som nalepiť tenké štvorčeky obojstrannej pásky na ktorú to po zavretí akurát dosadne a je ticho. Samozrejme vymením to za nejaký krajší tmavý samolepiaci materiál nech to okrem funkčnosti aj dobre vyzerá (momentálne je to len veľmi provizórne na skúšku) 

post-93688-0-18664900-1442674592_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to svedci jen o absolutnim nepochopeni cele problematiky...

A kdes na to přišel?Ja jsem to pochopil až moc dobře.Prostě Škodovka taky šetři.Ja tady nebudu přikyvovat něčemu co neni 100% jen proto že je to škodovka a jak tady maji ve zvyku jini zaslepenci včetně tebe.Např kvalita dilenskeho zpracováni patřila u koncernu ke špičce a už to neni taky pravda,atd.

Editováno: , autor: bitttpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

epo, on 14 Zář 2015 - 09:21, said:

Tak se mi vcera z nicehonic bez nejakeho vedomeho zasahu vynulovala dlouhodoba spotreba  :kol-26:

Vim, ze uz to tu nekdo resil, ale nemuzu najit, kde to bylo, resp. cim jsem si to zpusobil...?

Tak to bylo nakonec opravdu tim, ze se "pretocilo" 99:59h...

Prochazim fotky a mam poslední dlouhodobou po cca 90ti hodinách nekdy před mesicem, coz odpovida. OK, problém se nekona, všechno je jak ma byt :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Hlavne mi vadi ,že je zase  tesnenie na dverach  iba do výšky okien. To by ich tych par kuskov gumy asi  nezabilo a nepredražilo to auto.

Musim stále čistiť prahy a určite aj hlučnosť z vonku, by sa znížila. Navyše to bohvieako ani nevyzera, to ma najviac štve kedže to stale vidím pri nastupovani a vystupovani.

. Konkurencia to ma ako normal, to je vec ktoru nechapem.

Editováno: , autor: ramrod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pořád přemýšlím proč je zadek auta jakoby zvedlý? Je zřejmé že je větší mezera mezi kolem a podbehem vzadu než vpředu. Jakoby měly tlumiče vzadu při nezatíženém stavu zbytečně vysoký zdvih. Má to nejaký funkční důvod? Zbytečně to kazí Fabii vzhled.

A vádí mi vrzání zadních kotoučových brzd když někdo nastupuje dozadu a mění se zatížení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...