Přejít na obsah

Čím vás nová Fabia naštvala?


Pepav

Doporučené příspěvky

Tak nemyslel jsem, ze by to bylo prachem z cest, ale jestli si nahodou nechytil ptaka, nebo tak neco...

Ale ne, to by pry pak byla jina hlaska, viz navod, str 121.

 

Front Assist nedostupný.

Systém je z nějakého důvodu nedostupný.
Zastavte vozidlo, vypněte motor a znovu nastartujte.
Pokud se po nastartování vozidla zobrazí hlášení znovu, vyhledejte pomoc odborného
servisu.

 

Ehm, no... :kol-140:

 

Dekativovat by se mel, jestli mas MaxiDot, viz. příloha...

 

 

 

 

 

 

 

post-94314-0-86915200-1442353693_thumb.j

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak mám se svojí FIII combi 1,2 66kw style po měsící nalítáno kolem 3500km a začínají se na příčných nerovnostech ozývat drnčení z A sloupků. Někdy to začně rezonovat i na hrubším asfaltu. Máte někdo podobný zkušenosti? Myslím si, že s tím mě v autosalonu vyženou, když to budu reklamovat...

 

Díky

Editováno: , autor: vaklaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to drnčelo za budíky a znělo to jako A sloupek, zkus se na to zamerit. Jinak by to mohly delat bicni kryty palubky, zkus tam skripnout ori zavirani dveri kus hadry jestli to prestane tak mas vynika. Jinak nevidim duvod proc by te meli vyhnat, mas nove auto tak at se staraji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak mám se svojí FIII combi 1,2 66kw style po měsící nalítáno kolem 3500km a začínají se na příčných nerovnostech ozývat drnčení z A sloupků. Někdy to začně rezonovat i na hrubším asfaltu. Máte někdo podobný zkušenosti? Myslím si, že s tím mě v autosalonu vyženou, když to budu reklamovat...

 

Díky

 

Presne tento problém mám aj ja som rád že niesom sám. Teda tá palubovka je vyhotovená riadne zvláštne, to rezonovanie mi veľmi vadí a budúci týždeň sa určite pôjdem objednať na prehliadku. Môj nápad by bol odobrať bočné steny a podlepiť ich nejakou samolepiacou tlmiacou penou (molitánom) pretože z môjho pozorovania to vyzerá akokeby zvnútra niečo rezonovalo o bočnú stenu palubovky. Ako píše kolega vyššeie skúšal som jazdiť s reflexnou vestou zacviknutou medzi dverami a bokom palubovky a pri prechode rovnakým miestom kde to predtým drnčalo bolo auto zrazu tiché.

 

PS: Toto je skutočne príspevok vhodný do tohto vlákna lebo drnčanie a zvuky je jediná vec, ktorá ma na novej fabii naštvala .. mrzí ma to a nerátal som s tým (okrem tohto drnčania mi drnči ešte lakťová opierka a taktiež mi vadí niekedy pískavý zvuk pri určitej polohe plynového pedálu ... ach jaj nečakal som takéto správanie od Škody)

Editováno: , autor: Mattik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja te uklidnim - me treba zatim nic nevrze (mozna tak koleno, kdyz vyslapavam spojku)  :kol-28:

 

mě jen občas na velkých příčných nerovnostech, ale to dělá snad každé levnější auto... nevím, řešit každé vrznutí, to by se člověk musel zbláznit.

 

U f2 taky byly dvě přístrojovky,jedna tvrdá a jedna s měkčenou horní částí.

 

no že to ten 20cm pás úplně nahoře zachraňuje. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu to tady odlehčíme :) Tímhle mě FIII naštvala - je strašně pomalá: celkové výsledky závodů do vrchu.  :kol-28: Dnes jsem si naměřil čas 3:55, takže i Moskvič je rychlejší.  :kol-26:  Asi FIII prodám a koupím Moskviče...

Samozřejmě by to chtělo znát přesnou trasu toho závodu do vrchu, plus měli uzavřenou silnici, ale i tak ten nejlepší čas 2:21 musí být neskutečný fičák.

Ještě trasa - 5,3 km, google počítá 6 minut: https://goo.gl/maps/eBSrT

Editováno: , autor: mp390
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omyl, resp. BMW mozna ano, Dačka ale rozhodne ne! :D

Jinak zpet na zem, testoval jsem kvanta aut, vrze uplne kazdy. Jen je otazka jak moc a za jakych podminek.

Tento tyden jsem mel pujceny aktualni Mercedes E - panorama vrzala snad pri kazdem prejezdu vetsi nerovnosti a neco se ozyvalo i ze zadni casti interieru.

BTW, to auto melo najeto neco malo pres 11tkm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...