Přejít na obsah

Tlacitko pro otevreni pátých dveři (kufru)


BiGGy

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Ahojte,

 

Vcera som sa pokusil namontovat tlacitko na otvaranie kufra, bohuzial to nefunguje.

 

Predpokladam ze v mojom aute sa to asi pripaja na iny pin ( podla vsetkeho pin 30 ).

 

Zatial to mam zapojene na PIN 12 v riadiacej jednotke dveri vodica, ku kodovaniu jednotky dveri som pripocital +1, ale aj tak to nefunguje.

 

jednotku 46 central conv. v mojom aute nemam.

 

Vedel by mi niekto poradit kam to zapojit v octavii II 5/2013? Je potrebne este nieco dokodovat cez VCDS alebo iba jednotku dveri?

 

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas nakodovano jeste toto ? 46 central conv. bit 3 Central Locking (rear lid) interior switch via CAN ? zkus

Ako som spominal vyssie jednotku 46 central conv. v aute nemam, myslim ze od nejakeho rocnika uz tato jednotka v octavii nie je, ale jej funkcie su presunute do centralnej elektroniky 09. Bohuzial v 09 central. ele som takuto moznost nenasiel

UPDATE:

Dnes som si na to nasiel cas. Neviem od akeho rocnika (mozno od FL) ale v mojej octavii 05/2013 treba tlacidlo pripojit na pin 30.

Nakodovat staci jednotku dveri vodica a to pripocitanim +1

Editováno: , autor: Vrchnak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím pánové.

Potřebuji radu od profíků jako jste vy na tomto webu.

Chtěl jsem toto otevírání přes tlačítko uvnitř také dodělat na mé octavii 2 combi (ambiente) před FL (rok 2006). Bohužel jak tu popisujete, kabel číslo 12 jsem nenašel. Nakódovat se to dalo ale nevím kam to zapojit v těch dveřích u řidiče. Myslel jsem si jestli to nejde napojit přímo uvnitř na ŘJ (tam kam vedou kabely ze dveří do vnitř vozidla)

Jelikož to pořádně neumím popsat, tak to shrnu jednou větou: Vodič na pin 12 nenalezen prosím prosím jak dál.

Moc vám všem děkuji za případnou radu.

 

PS: Zde jsou fotky konektoru (bez té plastové krytky)

IMG_20190210_123350.jpg

IMG_20190210_123406.jpg

IMG_20190210_123523.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten vodic tam samozrejme neni, musis ho tam doplnit. Pokud to chces mit zapojene tak jak to ma byt, tak to musis zapojit do te RJ dveri, protoze z tama to jde po sbernici a v aute uz to nemas kam zapojit... Druha moznost je to zapojit paralelne k tlacitku, ktere je primo na 5. dverich, tedy do RJ komfortni elektriky, 8polova svorkovnice T8m, pin 6. Ale bude to fungovat stejne jako tlacitko na 5. dverich, tedy po zastaveni to fungovat nebude, az po otevreni dveri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, LucasCZE napsal:

Ten vodic tam samozrejme neni, musis ho tam doplnit. Pokud to chces mit zapojene tak jak to ma byt, tak to musis zapojit do te RJ dveri, protoze z tama to jde po sbernici a v aute uz to nemas kam zapojit... Druha moznost je to zapojit paralelne k tlacitku, ktere je primo na 5. dverich, tedy do RJ komfortni elektriky, 8polova svorkovnice T8m, pin 6. Ale bude to fungovat stejne jako tlacitko na 5. dverich, tedy po zastaveni to fungovat nebude, az po otevreni dveri.

LucasCZE ty jseš borec. Moc a moc ti děkuji. Vše plně zapojeno a šlape to jak hodinky. Otevírá se kufr i když je auto po jízdě zamčené, prostě přesně tak jak jsem si představoval. Ještě jednou ti moc děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...