Přejít na obsah

Tlacitko pro otevreni pátých dveři (kufru)


BiGGy

Doporučené příspěvky

to určite áno, len keď som ho ešte nemal namontované a pripájal som na tie vodiče napätie a sledoval či sa rozsvieti alebo nie, tak to vôbec nesvietilo..možno som mal vadný kus, fakt neviem ale skúšal som rôzne kombinácie (teda okrem toho aby pri stisknutí to nešlo do skratu) a nič..tak som proste pripojil len otváranie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som aj zvedavý či ti to bude svietiť, ak ano urcite by som to ešte raz vyskúšal zapojiť podľa tvojho zapojenia.Tych vodičov je tam naozaj dosť,ale keď som ich meral tak niektoré sú len navzájom spojené čo aj vidieť lebo vychádzajú z jedného pinu..ine sa spoja po zatlačení..fakt k tomu mohli dať aspoň nejakú jednoduchú schému a označiť tie jednotlivé vodiče lebo takto môžeš len hádať že čo kam zapojiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj tak tlacitko už prislo.. Podsviceni samozdrejme funguje ale ne a ne to rozchodit... zkousim to vtech ridičovych dveri a proste nejde vyzkousel jsem nekolik pinu a nic.. myslite ze opravdu zapojovat tam ?? kdyz ste jednotky ve dverich vyndam ty 3 konektory tak zamykani odemykani jde porad .. řekl bych že tato jednotka stim asi nebude mit nic společneho a slouži jen pro stahovani oken... težko rict ale nepodarilo se mi to rozchodit nejaky napad?

 

 

 

ps. at hledam jak hledam tak nemuzu najit zadne forum kde by to řešili na octavii apod 

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano to mam.. kličem mi jde kufr otevirat .. nevis kde bych to mohl napojit ? :( pujde to vubec vtech ridičovych dveřich at nad tim nestravim spoustu casu a nakonec vysledek zadny ? je jen jeden dratek ktery je třeba napojit ale kde

V jednotce 42 kodovani 0000244 zkousel jsem i 245 ale stejne. No bude to spatne zapojeno poradte kde to pichnout

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nefunguje :( Sundal jsem tapec řidičovych dveři na jednotce jsou 3 konektory tak jsem odpojil ten nejvetsi 32pinovy nasel si pin 12 . Pozice byla volna . Napojil do nej červeny nejdelši dratek z tlacitka a nic :( Tak už fakt nevim co je spatně. Tlačitko funguje. natahl jsem si dratek + na žarovku a dratek z tlacitka (kostra) a jede. Nejaky tip co muze byt jeste spatne? nechal jsem to zapojeno tak bud kodovani nebo neco ? Jednotka  42 kodovani 0000244 je to správně? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano to jsem taky zkousel... rozhodne dekujiii moc za pomoc uz vse funguje .chyba byla v jednotce 46 central conv.  zaškrtnul jsem v dlouhem kodovani položku : bit 3 Central Locking (rear lid) interior switch via CAN a fiči to ..  cele kodovani nyni je : 00D802007F2D8505084B010004CC je to vporadku ? nebo tam jeste neco chybi uz jsem stoho jelen. ale kazdopadne dekuji moc za pomoc mistře  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...