Přejít na obsah

Přidělání dešťového senzoru


efoun

Doporučené příspěvky

Díky ferdo snad ten kabel propojím zprávně,Prosím na na které té svorkovnici?! jsou tam tři 73 :43:73 polové.

                                                                                                                                         T73a:T46b:T73c

IMG_20180518_195314.thumb.jpg.662a81a36a23e7fc2390774eaf1fccaf.jpg

IMG_20180518_195814.thumb.jpg.d6dc5c9efc31228a7a7efbbf42ab1407.jpg

Editováno: , autor: pajka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj, rád bych vyměnil senzor vlhkosti pro climatronic v OIII FL za senzor 5Q0 955 547 A, aby fungovala i funkce automatického stírání, případně v budoucnu po výměně vypínače světel i funkce automatického svícení. 

Poradil by mi někdo, kde lze aktuálně sehnat senzor 5Q0 955 547 A? Tuzemské zdroje si ho cení zlatem a na Aliexpresu nebo ebayi není k sehnání. Jediné co jsem objevil na ebayi je k mání verze 5Q0 955 547 B, ovšem nevím, jaký je rozdíl v tom písmenu B? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravím, taky si pohrávám s myšlenkou, že objednám dešťový senzor (hlavně teda kůli přítelkyni:) ). Co jsem se tady dočetl tak jsou dva typy A a B. A typ jen samotny dešťák+vlhkost a B má v sobě i senzor světel? Jestli senzor světel je hlavně k funkci CH/LH, tak to nepořebuju, to mi přijde už moc. Nebo je v tom ještě nějaký jiný tajemtsví? 

Pokud mi jde jen o automatický stírání, tak bude stačit, když objednám pouze 5Q0 955 547A a už není třeba dobjednávat spínač s polohou "Auto"? Mám O3,MR2017, Joy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...