Přejít na obsah

20" kola - zkušenosti


saly.pce

Doporučené příspěvky

ahoj saly, tady sekce S3.....

 

Nicméně k dotazu na S2 se 20" vejdou, ale s takovýmto extrémem tady asi nikdo nejezdí. Navíc motorizace 1.4 TSi ztratí s těmito koly dost na dynamice a spotřeba půjde nahoru (hmotnost kol/šíře a odpor pneu)... a jak psal kolega, podvozku neprospěješ a cena za gumy - dej pokoj ,

 

S2 s podvozkem a na 20" je např. zde : http://www.auto.cz/skoda-superb-dve-tvare-ok-chiptuning-76965

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, máte někdo zkušenosti s 20" koly na Superb II? Zajímalo by mě, zda se tam vejdou, jestli jsou případně nějaké komplikace, co se musí odstranit a jak je to se zápisem do TP.

Dávej příště pozor kde zakládáš nové téma, ať to po tobě nemusíme přesunovat. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

To Admin: omlouvám se za chybné vložení témata, příště si dám pozor :)

 

To ostatní: Děkuji za info a názory. Je fakt, že 20 je extrém, ale zase proč ne. Uvidíme. Min. chci 19, to auto mám spíše na parádu než na nějaké extra ježdění a chci si ho udělat hezké. Kdyby ten co tu objednal ty 20 měl na prodej 19, tak by byl rád za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak OXIGIN 14 OXROCK se nekonají, protože naši milí slovenští obchodníci nakonec alu neumějí dodat v přijatelném termínu. I tak jsem nevydržel a 20 jsem vybral jiné, tak snad jsem to neuchvátal :-) Jinak alu 9x20 ET45.

post-95168-0-00107100-1439129113_thumb.j

post-95168-0-86882700-1439129127_thumb.j

post-95168-0-43313200-1439140064_thumb.j

Editováno: , autor: HLOŽÁNEK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...