Přejít na obsah

Stahování oken Citigo


RST

Doporučené příspěvky

Zapojeni ovladani obou oken od ridice je v tomto tematu, diody nutno dodelat, zaroven se musis vymenit i tlacitka, original jsou svetlu nepropustne ... pak natahnout do dveri kabel podsviceni ... nebo vzit z konektoru ovladace spinanych 12 a budou svitit porad ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni lepší si to vžít po hmatu? Ono civět za jízdy na loketku kde co je neni zrovna nejlepší - a navíc tam toho zas tak moc neni - 2x ovladač oken (dodělat ten pro okno spolujezdce samozřejmě smysl má...), dvojtlačítko centrálu a čudlík na zrcátka v elektrice - vše má jinej tvar, takže člověk nesáhne vedle - jako třeba na středovém panelu, kde ovšem podsvícení nechybí (a je to v zorném poli řidiče).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo, "na oko" je to něco jinýho :) (to je to moje někdy příliš praktický uvažování :doh). Mě to svítí všechno červeně, neni to sice "dobrá modrá", ale vypadá to hezky, ladí to s červenýma ručkama budíků a červeným displejem (v červených up!-ech super), tak to tak nechám (a navíc se mi to nechce znovu rozebírat i když modré podsvícení zní lákavě!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, u toho se dá strávit času... Kdybych měl čas a věděl jak na to, dodělal bych si na budících druhou ministupnici rychloměru na druhé straně ručky tacháče - nemyslim rozebírání (na to bych přišel), ale vlastní "namalování" tý ministupnice aby to vypadalo origo - a to proto, že mi volant zakrývá většinu normální stupnice asi od 40km/h - když dám volant vejš, blbě se mi drží.

Ale to už je mimo téma Stahování oken, tak už mlčim :-x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 7. 7. 2016 na 15:09, RST napsal:

Jak jsem tak kouknul na tvé schéma, je to tak.

Něco jsem objevil i s sebou na flashce:

Schéma sestavené ze schémat škoda:

post-23862-0-96881700-1467896809_thumb.j

 

Mám k tomu stvořené i tabulky s propojením konektorů.

Pin v konektoru spínače:

post-23862-0-39801000-1467896950_thumb.j

Ahoj,

 

prosim prosim, nemel by jsi dnes to schema ve vetsim rozliseni, pripadne ty tabulky ... zitra jdu na to :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Myslim ze nekde psali z v E-up! FL uz je to prosvicene ... ale nemohu potvrdit ... Osobne mam jen okna, zrcatka mam take ale nezapojene, protozemam bile podsviceni a tam to je klasika nahovno, jako u vsech, ta debilni vazelina co tam je nasrana zmeni tu bilou na jiny odstin... u cervene nebo zelene neni problem ... ovladac zrcatek mam tusim z pola, dvojity oken mam origo, akorat tlacitka mam pruhledne u nejakeho cinskeho panelu pro O2/G ... muselo se to ale upravit ... mam i vldac sklonu svetel z fabie, musis se to akorat prepinovat, je tam krapet jine zapojeni ...

Ale mezi nama, staci okna, zbytek nepouzivam, takze netreba ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to spise vypada ze podsvicene nejsou... chtelo by to overit na nejakem nove FL aute ... k,oupil bych u cinana a predela podsviceni ... vyjdete i krapet levneji ... draty k podsviceni tam  samozrejme nejsoou, nutno natahat nebo to napojit na ovldani oken, bude to sviti porad ... spinane +

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nad tim premyslim...

 

Ale te prace...ale udelam to asi jak poradil danikd nakoupim a pak dovolena a rozebrat to.....

 

To posviceni me taky stve u Octavie to mam tak clovek kouka co neni na Citigo

 

Mimochodem zkousel nekdo jine osvetleni kabiny? Mam tam jen jedno tlacitko a u stare Octavie jeste na kazde sedacce svetlo.pro cteni...jde to dodat do citigo?  Jo stejne jako nemam osvetleni kufru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...