Přejít na obsah

Stahování oken Citigo


RST

Doporučené příspěvky

A jak na to koukam, tak cinan je take jako original 8pin, takze tam se ani podsviceni jako klasika ( 58 ) nevejde ... vse je plne obsazeno ovldanim oken ... takze jestli to cinan ma, tak jedine interne v ramci ovladace - spinane co jde na ovladani oken, takze to bude svitit porad ... coz neva, ve dne tos tejne neni moc znat ... ja mam dedikovany drat podsviceni ( chci dodelavat i nejaky dverni ambilight ) vytazeny bokem konektoru ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
8 pól. svorkovnice k dvojspínači: 1J0.972.724 viz můj asi 3. příspěvek v tomto tématu, objednáno u nejbližšího dealera škodovky.
Dekuji

Objednal jsem zatim z ciny ty vypinace jsem zvedavej zda budou podsvicene jak cinan rika...

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

takze jedna fotecka....cerveny plošnák je original tlacitko s oznacenim 1S0 959 855 / 05S / B332

 

zeleny plosnak je od cinana pod oznacenim 1SB 959 855

cinan pise

Citovat

For Volkwagen VW up E-up Skoda Citigo Seat Mii 2012 2013 2014 2015 2016 1SB 959 855 Passenger Window Control Switch Button

 

 

jak je videt z obrazku zapojeni je jine....

 

moje auto je MR2013 takze cinan samozrejme keca jen je zvlastni ze @Aleš_BX to fungovalo to by znamenalo ze se lisi tlacitka zapojeni po FL ?

 

jsem z toho jelen...:D

 

PS: ty tlacitka od cinana jsou takovy divný na stisk, origos tlacitko pri stisku jako "cvakne" ten cinan ne....ale jak je videt na obrazku je mozne i na original tlacitko dat odpor a LEDku je tam pro to misto....tak premyslim ze z cinskeho tlacitka vezmu jen tu kolebku a necham original strojek....

 

 

20180506_125412.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U originalu se kupuje novy levy dvojity, stary 6 pin se da ke spolujezdci ... zbyde ti puvodni spolujezdec ... LED tam jde dat, jak jsi psal ...

Toho cinana si propipej a uvidis ... jestli zkousis na ridicove strane toho cinana, tak bude uz asi udelan na nove zapojeni ( dvojity u ridice ) a nepujde to, je to tam pak jinak ... Myslim ze 1 a 6 je +- motoru, to je stejne, ale pak bylo puvodne napajeni na 2 a 5, ale kostra je u noveho nezapojena  a namisto ni na 5 a 4 je propojeni k ovladaci spolujezdce ... kostri se to pres nej ... pohledej schemata nekde na zacatku vlakna ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepruhledna je, ale jde nahradit upravenou pruhlednou z vetsiny cinskych VAG ovladacu oken ...mam tak upravene ty s chromove ... na foro je orig cerna a pruhledna z nejakeho cinskeho ovladani ... mozna bych doma nejake nasel ... jinak dle foto je jasne co je potreba upravit ( dodelat ) ... 

DSC_0364.JPG

Editováno: , autor: danikd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...