Přejít na obsah

Stahování oken Citigo


RST

Doporučené příspěvky

NO ja az budu delat ty ovladace oken, tak pri tom rovnou vytlumit dvere a jine repro... ted budu predelavat komplet podsviceni a couvaci kameru a kameru do predu pro zaznam, vse skryte ( monitor pro couvacku a zaznmova kamera, vse ve vnitrnim samozatmavovacim zrcatku ) To da kupu prace... Tak at se nam dari :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda,

 

Takze bude otrebovat nasledujici ...

 

Dvojovladac 1SB 959 857

Kryt dvojovladac 1S0 867 255 G

8pol svorkovnice 1J0 972 724

Ovladac spolujezdec 1SB 959 855

Kabel nejaky 2.5mm2, to je jasne.

Jen prosim o radu, v konektorech co jdou do ovladacu a v konektorech A sloupku by dle vseho mely byt stejne piny tj. tyto :

Kontakt konektoru Junior Power Timer, dutinka 2,8 - 1,5-2,5mm2 a Kontakt Junior Power Timer - kolík 2,8 pro vodič do 2,5 mm2.

http://autokabel.cz/index.php?route=product/product&path=33_100&sort=p.price&order=ASC&product_id=693

http://autokabel.cz/index.php?route=product/product&path=33_100&product_id=379&sort=p.price&order=ASC

Je to tak? Dekuji moc za provereni ...

Budu jeste neco potrebovat?

Dekuji moc za pomoc ... MEj te se. D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Síla kabelu odpovídá, dutinka a kolík ve sloupku taky, ve svorkovnici ovladačů nevim, ale logicky ano. Na seznamy moc nejsem, vždycky na něco zapomenu :D Hodit by se mohla fleecová izolačka, i ta do motoru, nějakej plastovej klín na šetrnou demontáž plastů (objednával jsem origo, ale pak jsem objevil i uříznutou rukojeť ze zároháku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem tak kouknul na tvé schéma, je to tak.

Něco jsem objevil i s sebou na flashce:

Schéma sestavené ze schémat škoda:

post-23862-0-96881700-1467896809_thumb.j

 

Mám k tomu stvořené i tabulky s propojením konektorů.

Pin v konektoru spínače:

post-23862-0-39801000-1467896950_thumb.j

Editováno: , autor: RST
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda, super, diky moc za ninfo ... jeste mam prosbu, ten svazek v A sloupku, jak jsi na nej napojoval svetlo v kufru, nerekl by jsi mi barvu dratu - spinane + (svorka 15a )? Zem je jak jsi psal modro cerveny, ten cerveno cerveny k lampicce je asi trvale + ne? ( svorka 30 )... Diky, potrebuji tam nekde napojit napajeni kes tmivacimu zrcatku s kamerou a couvacim LCD ... Diky, diky, diky. Dan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K lampičce červenočerný je spínaný po odemčení auta. Na to jsem napojil napájení, přímo u lampičky jsem udělal odbočku.

Spínanou kostru od zámku kufru jsem napojil v tom A sloupku - modro-červený. Je to takhle podle origo shématu, akorát je to napojený přímo u BSG, ale k němu se nedá dostat.... leda po sundání palubky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spínané klíčkem v tom svazku asi není, protože zámek potřebuje napájení hned po odemčení.

 

Lampičku jsem použil z Fábie, na vrakáči asi za 50Kč, k tomu jsem napojil rovnou kus svazku z Fábie s příslušným konektorem. (Mám z dřívějších akcí svazek z FI z vrakáče jako zdroj drátů a kabelů). Umístění v podstatě jako originál lampička, v zadním L plastu kufru, viz téma o mém autě - RedKid. Myslím, že i origo lampička je shodná s fabií, nebo hodně podobná, prostě koncernová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info, ono vlastne na to samostmivaci zrcatko a tu zaznamovou kameru muzu pouzit ten spinany po odemceni, predpokladam ze v tom nebude zadny zardhel, jen kamera bude nahravat od cvaknuti centralu a ne po otoceni klicku ze ... Nechce se mi totiz tahat az od spinace svetel drat, tam predpokladam je ...

Editováno: , autor: danikd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravim chlapi,
chtel jsem se zeptat jestli nekdo z Vas, kdo jste uz ty dvojity stahovacky u CITI delal, by byl ochotny za nejakou rozumnou fin. odmenu  udelat mi montaz do CITI 44KW?
Dily si sam sezenu.
Pokud by se nasel nekdo ochotny nejlepe z Prahy ci Prahy Vychod, prosim na soukromou zpravu

predem diky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 26. 8. 2016 at 22:46, Stringo napsal:

Jojo, Rolbař je fachman, nebude to pro něj problém, má i dost dílů svých, poptej ho.

No volal jsem mu dneska, nikdy to pry jeste delal a ani netusil ze neco takoveho se u CITI dela....

Chlapi nejste nikdo blizko Prahy nahodou kdo jste to uz u svyho CITI udelali? Nebo je to tak extremne casove narocne ze se nikomu do toho jiz po druhe nechce ani za odmenu?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Sorry, dlouho jsem to tu nelustroval, tak odpovídám až teď. Jsem z Prahy východ, kousek od Brandýsa. Mám k tomu podklady podle kterých jsem to dělal, tak když nikoho jiného neseženeš, jsem ochotný s tím pomoct. Nemám ale vytápěnou garáž, tak by bylo dobrý to nechat na teplejší podnebí. Jestli to máš už hotové, tak jako bych nic neřek...

 

Jinak, co se času týká, na jedno odpoledne po práci to rozhodně není. Musí se toho hodně odstrojit, pár fotek co to obnáší mám u svýho auta. Jinak to mám nafocený docela podrobně.

Editováno: , autor: RST
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Vsem preji Vse Nejlepsi v Novem Roce.

 

@RST
Ahoj RST,

super diky moc za odpoved. No ja jsem to tu taky dlouho nelustroval takze jsem si tvoji odpoved precetl az tedka :-)
Ne nemam to jeste hotove a nikoho jsem zatim nesehnal. Lokalita je v pohode jsem jen kousek v Bechovicich resp. v Hornich Pocernicich. S tim autem vetsinou jezdi manzelka. Pokud budes ochotny tak bych se ti ozval nekdy pozdeji az bude lepsi pocasi. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...