Přejít na obsah

Lak a jeho kvalita


czab

Doporučené příspěvky

No prvně byl mrtvý brouk,pak mi tvrdily že odemně zádný Email nedostali (prý asi spam),další hláška byla že co se mi nezdá když na vozidle jsou lakovací zony A a B (v lakovacích zonách B prý může prosvítat plnič) a to jsem už začínal vidět rudě. A tak to bylo bratru 3/4 roku. Pak jsem se jich přeptal jestli se jim bude líbit reklama v TV a na které stanici to mám řešit a jejda,věci se začali hýbat,lak opravili na záruku a jako omluvu mi po dobu opravi zaplatili náhradní vozidlo. Musel jsem to řešit přímo se ŠA , servisu nepovolili opravovat,protože to je v pořádku a není duvod k reklamaci !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

U laku záleží na tom, jak se povede. Měl jsem fabii 1 modrá základní - měkký lak, výtluky. Pak jsem měl fabii 1 šedá antracitová metalíza - absolutně bez výtluků, auto po 11 letech jak nové. Ten lak byl prakticky nezničitelný. Zažil jsem i nepovedené metalízy, které se u Octavie loupaly. U Fabie 3 jsem zvolil opět šedou metalízu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...