Přejít na obsah

Denní svícení LED v mlhovkách


Kucis

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Zdravim, poradil by mi někdo prosím? Namontoval sem denní svícení v mlhovkach podle návodu, po otočení kličku denní svícení svítí jakmile nastartuju tak svícení zhasne a napíše chybu bylo to na vagu nejde to zkoušel sem i odpory taky nic díky za rady... je to rok 5/2015 spaceback.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 5. 2016 na 13:42, Shaney napsal:

Zdravím,

někdo tady psal proč teď dávají denní svícení do mlhovek a proč to nedají do hlavních světlometů. Důvod je prostý. Pokud budete chtít upravit něco na hlavním světlometu, tak za to ve Valeu vypláznete "půl miliardy" a budete muset vyrábět další verze těchto náročnějších světlometů....

S nástupem FL RAPIDA se tato dedukci jeví jako lichá....  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Hoši jen tak pro info.. dělám ve firmě kde se dělají elektro kabeláž pro světla aut snad pro všechny značky.. takže pokud by někdo chtěl nějaký konektor těsnění atd.. stačí se ozvat :-D popřípadě bych mohl udělat i kabel s nalisovanym kontaktem i s tesnenim klidně .. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Mám nového rapida style, nechtěl jsem připlatit za xenony  13 tisíc. Připlatil jsem si jen za zadní led světla 3 tisíce.

No byl jsem mile překvapený, že to má už v základu denní LED svícení ve světlech. Prodejce mi to neřekl.

Celou dobu jsem byl zklamaný, že to tam není a budu svítit žlutě a nakonec je :-D

Sice na noční a dálkové tam jsou H15, ale to už mi nevadí. Nejvíc jezdím ve dne a chci vypadat stylově...

Takže kybych se rozhodoval o led svícení na starého rapida, tak bych tam raději dal ty novější světla.  Ty jsou levnější než xenony s led a nevypadá to jak bastelní.

Myslím že to tam dávají od faceliftu, do verze style určitě. Ostatní nevím.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

čau kluci, rapid nyní jen slouží a nic jsem do něj nekupoval. Ještě se ani nedočkal nových reproduktorů co se válí v garáži a ani zadního spojleru na víko kufru, který i dělá brácha už skoro dva roky. Zkrátka na něj není čas a nálada. Teď se věnuju modelové železnici. Na motorku nemám čas, náladu a finance už vůbec...

Jinak denní svícení je dvouvlákno→ denní svícení + dálkáč tuším.

Editováno: , autor: elvis78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...