Přejít na obsah

Denní svícení LED v mlhovkách


Kucis

Doporučené příspěvky

Ahoj 

 

ještě jsem sice neviděl jak svítí ale jelikož už jsou borci co prodávají origo mlhovky s LED pro denní svícení napadá mě to vyzkoušet a namontovat na SB MR2013.

 

Jen doufám že nejsou jiné konektory :D nejlépe kdyby se jen přetáhl pin z hl. světel do mlhovek na volný pin.

 

 

post-86379-0-09948700-1433484223_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj 

 

ještě jsem sice neviděl jak svítí ale jelikož už jsou borci co prodávají origo mlhovky s LED pro denní svícení napadá mě to vyzkoušet a namontovat na SB MR2013.

 

Jen doufám že nejsou jiné konektory :D nejlépe kdyby se jen přetáhl pin z hl. světel do mlhovek na volný pin.

Dej potom fotky, uvažuju též možná o výměně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rypicong: a jak si myslíš že to je u MR2016 ? H15 je zachována jen nevím jak to mají drátově zapojené.

I když teď jsem četl na zahraničním webu že je tam misto H15  po novu H7 ale co jsem viděl na živo tak byla H15 nebo jsem asi viděl to vlákno 2x :D

 

Tak pro denní svícení je solo konektor na mlhovkách. 

Editováno: , autor: Kucis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z bazaru  :kol-98:

tyhle jsou zatmavené s LED viz horní foto :kol-31:

Kabely jsou OK je to jednoduché už mám připravenou kabeláž jen ještě nevím konektory pro ty denní svícení aby to bylo trošku profi.

 

Pak sepíšu co a jak  :kol-28:

Editováno: , autor: Kucis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rypicong  :kol-47:

 

No jsem na to taky zvědav jak to svítí poznám až dnes otestuju....ale radši tohle než kupovat H15 za 500kč  :kol-46:

 

Rogerer je to nízko  - ono to bude svítít jako led žárovka u F2 FL http://www.tuning-in.cz/files/products_images/detail/f/f2f-b15dl2.jpg

Editováno: , autor: Kucis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem led nainstaloval a muzu rict kdo ma rad svoje auto tak at se ma to vyprdne je to pekna pakarna...cekal jsem ze to bude jen prohozeni a ono ne je to jine....jinak to svetlo neni fejk je to oboje vyrobeno ve slovensku a ja mel vyrobneno podivne 12/2014.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...