Přejít na obsah

Denní svícení LED v mlhovkách


Kucis

Doporučené příspěvky

Zas lepší než nějaký bastl DoDo LED světel z Číny, jako to je vidět na některých autech staršího data výroby, když se to začalo rozmáhat. A lepší než žluté bludičky drahé H15 uprostřed auta, které čumák strašně zužují. Tohle řešení bylo pro ŠA asi nejlevnější. Ideální by byl samozřejmě buď pruh do hlavních světel alá FIII nebo OIII (což si třeba nechávají na facelift nebo by to byla moc drahá změna celého světla) anebo pruh do horní části mlhovek třeba jako jako u OII RS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekné, mne sa páči ale len v spojení s xenonama  :kol-47: s klasickou H7 asi nie...

Ešte by bola frajerina keby to zhasínalo pri zapnutej smerovke..a pri vypnutí by sa opäť rozsvietilo, to isté pri zapnutej hmlovke by ledky zhasli  :kol-28: a + by to ešte chcelo nejaké značkové led žiarovky do blinkrov  :kol-47: je to pekné, konečne sú tie obr hmlovky využité v celej ploche.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad využití té H15 jsem i uvažoval ale ona se na nic nehodí.

 

Teď mám ledky jako denní a H15 jsou vyplé - ale pořád si hraju s myšlenkou to zapojit tak aby to svítílo i s xenonama - mimochodem na O3 ty ledky taky svítí pořád ne?

Při zapojení s xenonama by to sloužilo jako obrysová světla   :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na toto isté sa pýtam aj ja, kde sa dajú tie hmlovky s DLR zohnať. V škodovke tipujem za 100.- EUR kus. :) Na Fabii I combi som hmlovky vyhodil von, použil kabeláž na LED denné z Octavie RS a bolo. len som prehodil v prepínači svetiel jeden káblik z hmloviek na pozíciu denného, aby to bolo v súlade s vyhláškou.

Editováno: , autor: touareg3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem je nikde oficiálně nikde nenašel k prodeji.

 

Teď hlavně hledám konektory a vodiče. Zatím to mám provizorně napojeno.

 

Edit: tak jsem sehnal konektory i piny (cena za pin 10kč a za konektor 75kč) z české obchodu .-) 

Auto vodiče už mám taky sehnané. Kleště a drobný materiál mám doma.

 

Edit: Tak dnes mě přišli konektory i piny - akorát že prodejce mě poslal nějaký jiný typ pinů tak budu muset nejspíš objednat jinde.

Editováno: , autor: Kucis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...