Přejít na obsah

Smartlink / Android Auto / Apple Carplay


VojtěchPraha

Doporučené příspěvky

Jenom doplnění mého zjištění, třeba se to někomu bude hodit (tomu kdo se o to tolik nezajímá a chtěl by to řešit).

 

-- model Columbus jde osadit bez problémů (někdo psal že nejde)

-- Fabia II a Fabia III jsou odlišné (to jsem nevěděl)

-- řešení to stejně nemá, krom toho že většina inzerátů jsou z krádeží a to podporovat nechci a nehodlám

-- nakonec jsem to vyřešil s  Pioneer SPH-DA120 - jde sehnat už od 11000 a umí to co chci - CAR PLAY, s redukcí je funkční i volant, ale je potřeba extra mikrofon pro handsfree

-- kdyby to někoho zajímalo kompletní materiál (rámeček, redukce na volant, mikrofon, separátor,..) vč. montáže zmíněného je kolem 16000 Kč

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Oplatí sa to možno, ak máte iPhone 5+ alebo Android podporujúci Mirrorlink. Ak máte Android bez podpory Mirrorlinku a chcete používať iba Android Auto, to sa určite neoplatí.. je to veľká bieda! V tomto prípade radšej používať normálne pripojenie mobilu cez Bluetooth, čo podporuje Bolero.

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

58 minutes ago, Giri said:

Jojo, přitom se tam zadá jen aktivační kód. Mně druhý prodejce řekl, že 4500,-. Ale že ten systém nefunguje moc dobře říkal.

 

Ono to neni tak jednoduche... Ono "jen aktivacni kod" znamena, ze ma jiz auto potrebny HW, coz nemusi byt ve vsech pripadech a potom je potreba vymenit jednotku a cena roste.

System funguje dobre, ale je problem ze ML maji implementovany vetsinou top modely (u Androidu), coz spousta lidi nemusi mit a pak se divi ze jim to nefunguje, pripadne maji spatny sw (viz Sygic Navigation vs Sygic CAR Navigation).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, havrosh napsal:

Ono to neni tak jednoduche... Ono "jen aktivacni kod" znamena, ze ma jiz auto potrebny HW, coz nemusi byt ve vsech pripadech a potom je potreba vymenit jednotku a cena roste.

System funguje dobre, ale je problem ze ML maji implementovany vetsinou top modely (u Androidu), coz spousta lidi nemusi mit a pak se divi ze jim to nefunguje, pripadne maji spatny sw (viz Sygic Navigation vs Sygic CAR Navigation).

 

Ono je to jednoduché. Říkal, že pokud v menu navigace(Bolera) mám ikonku SmartLink, tak tam potřebný software a hardware je, jen už potom je potřeba zadat ten aktivační kód. Jako navigaci na tom nepotřebuji, protože používám Amundsena a jsem spokojený. Víceméně šlo jen o komfort, že mohu diktovat sms, příjemnější ovládání Spotify atp., ale za ty peníze to asi nestojí, nehledě tomu, že používám stále pořád iPhone 4S. 

 

Editováno: , autor: Giri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 hours ago, Giri said:

Ono je to jednoduché. Říkal, že pokud v menu navigace(Bolera) mám ikonku SmartLink, tak tam potřebný software a hardware je, jen už potom je potřeba zadat ten aktivační kód. Jako navigaci na tom nepotřebuji, protože používám Amundsena a jsem spokojený. Víceméně šlo jen o komfort, že mohu diktovat sms, příjemnější ovládání Spotify atp., ale za ty peníze to asi nestojí, nehledě tomu, že používám stále pořád iPhone 4S. 

 

 Pokud ta ikona SmartLinku je, tak opravdu staci v autorizaku aktivovat, ja jse narazel na to ze muzes mit infotainment, kde ta ikonka vubec neni a bez dalsich detailu se neda rict kolik presne to bude stat... Nekoho to bude stat mene a nekoho vice (podle HW ktery mas v aute).    

 

Plnej souhlas s @Maverick, i kdyz mam ve sluzebce Columbuse, tak radeji naviguji pres Google Maps

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
V 28. 7. 2015 na 10:50, Krejdy napsal:

Ahoj,

 

je možné Smartlink nějak dokódovat, když ho nemám v menu? Mimo návštevy autorizáku?

 

MR2016 - Bolero.

 

Díky

 

 

Ahoj, mám podobný porblém už se vyřešil nebo je nějáká možnost řešení. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice tu lidi píšou, že je SL možné aktivovat pomocí kódu, pokud je v boleru ikona. Ale vzhledem k tomu, že tu ještě nikdo nenapsal (nebo o tom nevím), že to má dodatečně aktivovaný, tak si myslím, že to tak jednoduchý nebude. Další možnost je to nechat přidělat zde. Je tam sice více možností k využití, ale ta cena :wacko:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...